• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yalnızlık Sözleri

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Yıldızlara uzanan ellerimde bir isyandır yalnızlığım.

Eğer geceIer seni düşündüğüm kadar uzun oIsaydı asIa sabah oImazdı.

Sen gözIerimde bir damIa yaş oIsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağIamazdım!

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Sevdalı bülbül, arı, kelebek,
Yek digerini bırakıp gidecek:
Vefasızlığa bakar ağlarım.
Solmasın dersin sümbülüm, gülüm;

Neden gülmesin gül gibi yüzler;
Niçin ağlasın o güzel gözler;
Niye sevgiye sevimsiz sözler,
Söylenir diye şaşar ağlarım.

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Önce seni
Sonra kendimi
Bugün de kimliğimi kaybettim
Hükümsüzdür
Bulanlar
Boşuna yorulup getirmesin yazık

Çünkü
Ahmet'i türkülere
Selçuk'u şarkılara
İlkan'ı şiirlere gömdüm artık
Bundan böyle
'Adım yalnızlık benim
Soyadımsa ayrılık'

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Bilmezler yalnız yaşamayanlar,
Nasıl korku verir sessizlik insana;
İnsan nasıl konuşur kendisiyle;
Nasıl koşar aynalara,
Bir cana hasret,
Bilmezler.

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Sana gelebileceğim tüm yollar kapandı artık. Ne koşarak gelirim, ne de yürüyerek, sende gelemezsin bana. Bedenler ayrı olsa bile ben seni uzaktan sevmeye devam edeceğim. Sadece ruhuyla da sevebilen biriyim ben.

Gecenin karanlığı odamı sarmış bir şekilde yaşıyorum yalnızlığımı. Sabahın ilk ışıkları ile sana günaydın diyorum. Yalnızlığım içerisinde seni arıyorum ama bulamıyorum. Bulamayacağımı bile bile aramaya da devam ediyorum.

En iyi arkadaşım yalnızlığımdır benim. İki yüzlü olan kişilerin, vefasızlıklarını çekmek yerine yalnızlığına sarılarak izlerim her birini kendi yalnızlık köşemden. Görüyorum ki dost diye yaklaşmış olanlardan çok şeytanca yaklaşan kişiler var.

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
O kadar çok yalnızım ki her gece yastığa sıkıca sarılıp hayallerime dalıyorum. Hiç tatamadığım o duyguları yastığım ile beraber tadıyorum.

Yalnızlık nasıl bir şey? Etrafımda o kadar insan varken, kalabalık, hep sesler duyuyorken yalnızlığın nasıl olduğunu nereden bileceğiniz. Yalnızlığın bende tanımı sadece kendini kaybetmektir. İstediğiniz kadar çevreniz kalabalık olsun, ama artık siz o kalabalığı, sesleri görmüyorsanız, duymuyorsanız, bitmişsinizdir. Artık hiçbir zaman eski siz olamazsınız.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Uzun zamandır bir yalnızlık almış başını gidiyor içimde. Ne dokunmaya hevesim ve ne de uzak kalmaya. Senden kaldı o yalnızlı bana. Ben yalnızlığına bile sahip çıkabiliyorum görüyor musun?

Sigarayı beraber yakmıyorsak, suyu beraber yudumlamıyorsak, yemeğe beraber oturamıyorsak, geceleyin uyuyup sabaha beraber uyanamıyorsak yalnızlığın ilk adımını atmışız. Ayrılmışızdır, bir yanımız kopmuştur, iki farklı beden de bir kalp atıyorken o artık paramparça olmuştur.

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Alışamadım sensiz olmaya, alışamadım beni bırakıp gitmene, alışamadım sen yokken gülümsemeye, özür dilerim senden sen yokken kendime iyi bakamadığım yalnızlığıma.

Yalnızlığa tamamen teslim olmamak adına çok sık hayal kurar insan; fakat ne kadar çok hayal kursan da yalnızlık hayallerin son bulduğunda tek gerçek olacaktır.

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Ne sevmeye gücüm var, ne de ihanetlerinizi kaldırabilecek halim. Artık tamamen yalnızım, bu yalnızlık içerisinde savrulup gideceğim sadece. Bırakın beni kendime, az ötede oynayın bana yeter.