• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yalnızlık Sözleri

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Korkum sevmek değiI; korkum sevipte ayrıImak korkum kurşun yemek değiI;kaIIeşçe arkadan vuruImak korkum öIüm değiI, unutuImak!

Gecenin işsiz karanIığında ümitIerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yanIızIığıma!

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Her zaman korkuyoruz yalnızlıktan fakat şunu bilmelisin ki yalnız isen yalancı çevren, ikiyüzlü olan dostların ve çekip gidebilecek bir sevgiliye sahip değilsindir. Ama aslında çok şanslıyızdır.

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Yalnızlığın da bir sınırı var. Artık ne olursa olsun seni geri de bırakacağım. Yalnız olmayacağım ve sana meydan okuyacağım.

Hiçbir zaman sevmekten korkmadım. Korkum her zaman sevdikten sonra ayrılmanın yaşattığı duygu. O duygu o kadar can yakıyor ki kelimelerle anlatılabilecek bir cinsten değil. Yalnızlık duygusunu tamamen sana tattırabilen cinsten.

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Yüzündeki en küçük çizgiye kadar her şeyini aklıma öyle bir kazıdım ki, gittiğin onca zamandan sonra bile gittiğin günkü halini ellerim titremeden resmedebilirim.

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Sırtımdan vurmayan kaldıysa gelsin

Kutlu bir sevdayla yola giderim,
Sırtımdan vurmayan kaldıysa gelsin.
İnanan insana selam ederim,

Yürüyenin elbet kesilmez ardı,
Mümin olan insanlar olur ordu.
Dostlarımız beni sırtımdan vurdu,