Yalnızlar için 14 Şubat önerileri

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
14 Şubat Sevgililer Gününde sevgilisi olmayan yalnızlar için ızdırap günü olmaya devam edecek.

Sokaklarda el el yürüyen çiftleri görünce ya da süslü püslü hediye paketleri arasında burnunuz sızlıyor mu? Yalnızlığın vermiş olduğu burukluk üzerine bir de her yerde kalpli balonlar uçuyor ya da gözünüzü telefondan alamıyorsanız bu öneriler tam size göre.

Sakın telefona sarılıp eski sevgilinizi aramaya kalkmayın! Ya da sevgilisi olan arkadaşlarınızla aranıza mesafe koymayın.

İşte 14 Şubat Sevgilililer Günü krizini fırsata dönüştürecek bazı önelerimiz:

1) İki kişilik yatakta çaprazlama yatıp, uykunun dibine vurabilirsiniz

72682

2) 14 Şubat'ı bahane edip kendiniz gibi yalnız bir kadına (erkeğe) bu günün kapitalizmin tam bir oyunu ve insanlarında bana nasıl alet olduğunu içeren bir konuşma başlatıp yeni birileri tanışabilirsiniz. Bu bu krizi çevireceğiniz fırsat belki de yeni bir ilişki başlamasına sebep olabilir.

3) Telefon sapıklığı yapıp eski sevgilinizin yeni sevgilisiyle arasını açabilirsiniz. Ama bu size anlık bir rahatlamadan başka bir şey vermez. Çünkü 14 şubat sizin değil onların günü..!

4) Bütün günü yemek yiyerek geçirebilirsiniz. Netice de kendinizi beğendirmek zorunda olduğunuz bir sevgili yok hayatınız da siz tek başına da güçlü ve güzelsiniz.

5) Bol sarımsaklı bir mantı yapıp yiyebilirsiniz! İçinizde sarımsak ağacı çıkana kadar yersiniz hem de!

6) Arkadaşlarınızla 'bekarlar gecesi' organize edip eğlenebilirsiniz.

7) Ofiste kalıp sabaha kadar çalışabilirsiniz. En iyi kaçış yöntemidir!Kaldı ki bu sizi patronunuzun gözünde bir kat daha yükseltecektir.

8) Ofistekilere fiyakalı gözükmek için kendinize çiçek yollayabilirsiniz.

9) Yumurta mı tavuktan, tavuk mu yumurtadan sorusuna yanıt arayabilirsiniz.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
bütün arkadaşlarımın içnde tek sap ben olduğm için dışarı çıkmaya tenezzül bile edemem
midem bulanır sevgilileri görünce iğrenç öğğğkkkk :D:D bütün gün uyumaya karar verdim :D