Yalan dünya vasfiye teyze Kimdir?

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Gonca Vuzlateli kimdir?
Yalan dünya dizisinde vasfiye teyzeyi kim oynuyor diye merak ediyorsanız daha önceleri dize orçunun sevgilisi Eylem karakterini canlandıran Gonca Vuzlateli oynuyor.

Gonca Vuslateri, 1986 yılında dünyaya geldi. Lise eğitimini Kadıköy İntaş Lisesinde okuyarak tamamladı. Ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü okuyup mezun oldu.

Gonca Vuslateri'nin rol aldığı diziler : Ruhar, Eyvah Kızım Büyüdü, Aliye, Kız Babası, Canım Ailem, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, İbreti Ailem, Yalan Dünya.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Diziyi izlemedim ama çay saatimde repliklerini sağolsun arkadaşlar tarafından duydum. Bir ara ''aaaa yeter ama'' diyecekken, demezlermi Çok çekdin be S.... :)))) Tabi bu durumda gülüşleri tahmin edebilirsiniz. Sanatçının kendisine başarılar diliyorum.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Diziyi izlemedim ama çay saatimde repliklerini sağolsun arkadaşlar tarafından duydum. Bir ara ''aaaa yeter ama'' diyecekken, demezlermi Çok çekdin be S.... :)))) Tabi bu durumda gülüşleri tahmin edebilirsiniz. Sanatçının kendisine başarılar diliyorum.

Bende izlememiştim ablam ama son bir kaç gündür her yerde karşıma çıkınca bu vasfiye teyze kim diye bir bakayım dedim bakmışken de foruma bir katkım olsun diye düşündüm :) Youtube de izledim hakkını vermek lazım aynı dizide bir birinden farklı birbirinden aykırı 2 rol birden oynuyor ikisininde hakkını veriyor.

Özellikle bu videoya çok güldüm :))

senin altına serilen muşambalar buradan Ankara'ya yol olur be yavrum :D

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Başarılı sanırım sanatçı yolu açık olsun diyorum. Ben kolay dizi izlemem kardeşim bunuda izlemem sanırım ama izlemesemde muhabbette çok geçiyor replikler:)