• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

XP Pro. Görünüm Ayarları ?

Arkadaşlar;
Bilgisayar ekranının en üst kısmında bulunan araç çubuğunda bildiğiniz gibi görünüm menüsü bulunmakta olup bu menü yardımıyla dosyaların görüntü biçimini Küçük Resimler, Döşeme, Simge, Listele veya Ayrıntılar şeklinde ayarlayabiliyoruz.
Ancak benim bilgisayarda her ne oluyorsa zaman zaman bu ayarladığım görüntü biçimi kendiliğinden değişiyor, istem ve ayar dışı olarak sözgelimi Liste ayarında iken klasöre bir sonraki girişimde dosyaların görüntüsü karşıma Döşeme şeklinde çıkıyor.
Forumda problemime acilen yardım edecek bir dost bekliyorum.
Şimdiden teşekkürlerimle.
:(

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sanırım Windos Gezgini görünüm stilinden bahsediyorsunuz.

Ayarladığınız görüntü sitinilin kalıcı olması için Araçlar > Klasör Seçenekleri > Görünüm Sekmesine gelip burdan "Geçerli Klasör Görünümü" butonuna basıp iletiyi Evet olarak cevaplamanız yeterlidir.

Sanırım Windos Gezgini görünüm stilinden bahsediyorsunuz.

Ayarladığınız görüntü sitinilin kalıcı olması için Araçlar > Klasör Seçenekleri > Görünüm Sekmesine gelip burdan "Geçerli Klasör Görünümü" butonuna basıp iletiyi Evet olarak cevaplamanız yeterlidir.

İlgine teşekkürler, ancak beim bigisayarın Araçlar > Klasör Seçenekleri > Görünüm "Geçerli Klasör Görünümü" diye bir seçeneği yok.?
:confused: