• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Xiaomi Mi Mix 4 özellikleri

Xiaomi, bugüne kadar ürettiği tüm teknolojik ürünlerinin yanı sıra en çok akıllı telefonları ile gündeme geliyor ve beğeniliyor. Teknoloji devi Xiaomi’nin amiral gemisi modelleri arasında yer alan Xiaomi Mi Mix Serisi, donanım özellikleri ve tasarımları ile yoğun ilgi görüyor. Serinin en yeni cihazı olan Xiaomi Mi Mix 4 özellikleri ve fiyatına ilişkin şimdilik sınırlı bilgi mevcut.

Xiaomi Mi Mix 4

İşte merakla Beklenen Xiaomi Mi Mix 4’ün şimdilik bilinen özellikleri…​

Mi Mix telefonları bir seriye ait olmalarına karşın benzeri tasarıma sahip seri telefonlardan değil. Xiaomi her biri farklı tasarıma sahip Mi Mix serisi telefonları ile bu konuda da farkını ortaya koyuyor. Sıra dışı özelliklere sahip Xiaomi Mi Mix Serisi telefonlar aynı zamanda şaşırtan fiyatlarıyla da akıllı telefon piyasasında yoğun ilgi gören modellerden.

Xiaomi Mi serisinden bir telefonu en son 2019 Mayıs ayında piyasaya sürmüştü. Seriden en son Mi MIX 3 5G tanıtılmıştı. DigitalChatStation’a göre, bu yıl yeni bir Xiaomi Mi MIX telefonu gelecek. Ancak bu cihazın ortaya çıkışı Xiaomi Mi 11 Pro’dan sonra olacak. Spekülasyonlara göre Xiaomi Mi 11 Pro’nun bu yıl Şubat veya Mart aylarında gelmesi bekleniyor. Xiaomi Mi MIX 3’ün Ekim 2018’deki 4G versiyonundan sonra, Mayıs 2019’da 5G versiyonu tanıtılmıştı. O zamandan beri MIX serisine dair herhangi bir rapor bulunmuyor. Mi MIX 4, Mi MIX serisinin dördüncü ürünü olacak.

Xiaomi Mi Mix 4 özellikleri​

Xiaomi Mi Mix’in 4, işlemci gücünü Snapdragon 888’den alacağı ve 12 GB RAM’e sahip olacağı elde edilen kısıtlı bilgiler ışığında ortaya çıkan en güncel ve sınırlı bilgiler. Mi MIX 4 için şimdilik fazla bir detay yer almıyor. Mi MIX 4’ün Xiaomi markası kapsamında bir ilke imza atarak ekran altı kamerasına sahip olması bekleniyor. Xiaomi Mi Mix 4’ün detayları ortaya çıktıkça güncellenen sayfamızda olacak.

Belirttiğimiz gibi edinilen bilgilere göre Xiaomi Mi Mix 4, Mi 11’den bir kaç ay sonra ortaya çıkacak. Mi Mix 4 ile hemen hemen aynı dönemde piyasaya sunulması beklenen Mi 11’in özellikleri ise şöyle:

Xiaomi Mi 11, gücünü 5 nanometle Snapdragon 888 işlemcisinden alacak. İşlemcinin güçlü olacağı tahmin edilen, 5G destekli Xiaomi Mi 11’in 6.81 inçlik AMOLED ekran teknolojisiyle 120 Hz ekran yenileme hızı, 515 PPI 1.500 nit (maksimum 1.771 nit) parlaklığa sahip. 2K ekran çözünürlüğü de özelliklerinden biri. Ekran Gorilla Glass Victus camı ile korunurken, cihaz Yüksek dinamik aralıklı video teknolojisi olan HDR10+’ı destekleyecek . Cihaz genel performansın yanı sıra ses performansı konusunda da oldukça iddialı. Xiaomi Mi 11’de çift hoparlör sistemi yer alıyor ve cihaz dünyaca ünlü olan Harman/Kardon imzasına sahip.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Aslinda turkiyede ne cok telefon modeli ve markasi var birde her versionu var tipki almanya gibi ama isvicrede yok öyle bu kdar markaa ben bir defa burda baktim begenmistim aslinda sonra is cikisi telefon satan yere gittim dedi bizde yok o model guya fiyatini bakicaktim :))