• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Wulf Dorn - Oyunbaz

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Wulf Dorn - Oyunbaz​

74146

PEGASUS YAYINLARI
Hep seni düşünüyorum, yakında sen de beni aklından çıkaramayacaksın…

Psikiyatr Jan Forstner bir gün beklenmedik bir anda, kimden geldiği belli olmayan güller alır. İlk başta güllerin, kitabını okuyan bir hayranından geldiğini düşünen Jan bir süre sonra kasabadaki korkunç cinayetler ile evinin kapısına bırakılan imzasız mektuplar ve hediyeler arasında bir bağlantı kurar. Ona sırılsıklam âşık olduğunu itiraf eden, hiç tanımadığı bir kadından telefon aldığında da her an takip edildiğinin farkına varır. Ve en kötüsü, bu kadını durdurmanın hiçbir yolu yoktur…

“Oyunbaz sizi bir katilin zihniyle buluşturuyor. Şüphe, paranoya ve gerilim tutkunları için…”
-Süddeutsche Zeitung

“Evde yalnızken okumak için çok cesur olmanız gerekir…”
-krimi-couch.de

“Yanıltmacalarla dolu, kapkaranlık bir roman. Böylesine korkunç bir hikâyeyi okumak hiç kolay olmayacak...”
-MDR

“Wulf Dorn’un diğer kitapları gibi Oyunbaz da karşı konulamayacak derecede çekici ve yüksek tansiyonlu. Beklenmedik bir sona hazırlıklı olun.”
-stern.de

“Dorn’un heyecan veren üslubu tüylerinizi ürpertecek. Okurlar için büyük zevk.”
-amazon
Çevirmen:​
Regaip Minareci​
Yayın Tarihi​
2017-06-01​
Orjinal Adı​
Dunkler Wahn​
ISBN​
6053432449​
Baskı Sayısı​
4. Baskı​
Dil​
TÜRKÇE​
Sayfa Sayısı​
384​
Cilt Tipi​
Karton Kapak​
Kağıt Cinsi​
Kitap Kağıdı​
Boyut​
13.5 x 21 cm​

1gt8xGH.gif

Wulf Dorn psikoloji- gerilim konusunda bence başarılı bir yazar.
Daha önce okudugum kitaplarında da belirttiğim gibi yine bu kitapta da süpriz üstüne süpriz şok üzerine şok yaşadım.
Kitabı henüz bitirdim . Fakat beni fazlasıyla rahatsız eden bir kitaptı.
Çok zorlandım, bazen bırakmak istedim. Şüphesiz ki beni en çok geren kitabı bu oldu. Öyle ki hiç bir korku unsuru olmamasına rağmen, deli gibi korktum ve dün sabah ışıyana kadar gözümü kırpamadım.
Delice bir korku sardı içimi.

Kitapta saplantılı bir aşığın doktor Jan'a türlü oyunlarla etrafındakilere zarar verişi anlatılıyor.
Normalde gerilimi yaşayan insan ya acaba böyle biri benim peşimde olsa diye düşünür ama çok garip bir şekilde korkum bu değil daha ruhani bir korkuydu.

Bilemiyorum çok etkilendim . Hem çok saçma hem çok başarılı bir kitap olarak nitelendirebilirim...

Ne diyeceğimi , nasıl anlatacagımı bilemiyorum ama okuduklarım dehşet vericiydi...

Okuyup okumamak size kalmış. Tavsiye edip etmemek arasında kaldım.
Bu kadar....