WordPress Türkçe

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
WordPress Türkçe 3.3.2 TR çıktı.. WordPress Türkçe 3.3.2 TR indir yükle

2012 WordPress Türkçe 3.3.2 TR
Lisans: Freeware-Ücretsiz
Yayımcı: WordPress
Boyut: 4.4 MB
Arayüz: Türkçe
Sistem: Windows XP/Vista/7

WordPress Kullanım kolaylığı, yüzlerce eklentisi ve destek siteleri WordPress yazılımını yaygınlaştırıyor. WordPress Türkiye ekibinin hazırladığı Türkçeleştirilmiş paketle WordPress uygulamasının son versiyonunu Türkçe olarak aşağıdaki bağlantıdan indiebilirsiniz.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
WordPress Tema Nasıl Kodlanır Yapılır ?

bir de tema kodlamayı biliyorsan bu sistemle çok iyi siteler çıkar :)

1.Html & CSS: WordPress tema kodlamak için HTML ve CSS bilmeniz gerekmektedir. Aslında bu sadece wordpress değil Tüm sistemlerin temalarını kodlamanız için gerekli bir kodlama dili. HTML ve CSS birbirinden ayrılmaz bir bütündür, HTML ve CSS ile kodladığınız bir tasarımı Php ile wordpresse entegre ediceksiniz. WordPress Tema nasıl yapılır,Wordpress Tema nasıl kodlanır,Wordpress Tema kodlama dersi,Wordpress Tema kodlama eğitim,Wordpress Tema eğitimi,wp tema kodlama,wp tema yapımı 2.PHP: Html ve Css den sonra Php bilmeniz gerekmektedir fakar üst düzey bilmenize gerek yok. Orta düzey bir Php bilgisi wordpress tema kodlamanıza yetecektir. Html kodlarını belirli wordpress php kodları arasına ekleyerek temanızı kodlamış olacaksınız.

sinovax

Katılımcı
WordPress Tema Nasıl Kodlanır Yapılır ?

1.Html & CSS: WordPress tema kodlamak için HTML ve CSS bilmeniz gerekmektedir. Aslında bu sadece wordpress değil Tüm sistemlerin temalarını kodlamanız için gerekli bir kodlama dili. HTML ve CSS birbirinden ayrılmaz bir bütündür, HTML ve CSS ile kodladığınız bir tasarımı Php ile wordpresse entegre ediceksiniz. WordPress Tema nasıl yapılır,Wordpress Tema nasıl kodlanır,Wordpress Tema kodlama dersi,Wordpress Tema kodlama eğitim,Wordpress Tema eğitimi,wp tema kodlama,wp tema yapımı 2.PHP: Html ve Css den sonra Php bilmeniz gerekmektedir fakar üst düzey bilmenize gerek yok. Orta düzey bir Php bilgisi wordpress tema kodlamanıza yetecektir. Html kodlarını belirli wordpress php kodları arasına ekleyerek temanızı kodlamış olacaksınız.

aynen öyle yaptım html + css ama php olmadığı için hiç wordpresse geçirememiştim :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Surum birazcik eski arkadaslar. Son guncel surum 3.4.1 Asagidaki linkten inditebilirsiniz Turkce son surumu.

Ayrica wordpress bolumunde her turlu soruyu sorabilirsiniz. Biraz hakimimdir wp'ye. Ayrica wp altyapisini kullanan bircok sitem var. Ornegin:

http://e-cozum.net

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Surum birazcik eski arkadaslar. Son guncel surum 3.4.1 Asagidaki linkten inditebilirsiniz Turkce son surumu.

Ayrica wordpress bolumunde her turlu soruyu sorabilirsiniz. Biraz hakimimdir wp'ye. Ayrica wp altyapisini kullanan bircok sitem var. Ornegin:

Http:/e-cozum.net

:P sagol sayende ikiside mevcut oldu ve gündeme geldi :))