• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Windows Movie Maker

Error404

Üye
Arkadaşlar öncelikle selamlar.

Benim bilgisayarım Windows 7 . Movie maker de video yapacaktım.Resim ekledim, müzik ekledim ama Video ekleyemiyorum. Sürekli donup kalıyor ve kapanıyor. Ne yaptıysam olmadı. Bende bu site herşeyimi çözüyor diye size başvurdum. :)

Umarım Yardım edersiniz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Movie Maker konusunda Microsoft nedense hiç kılını kıpırdatmadı, belki alternatif ve harika işler yapan programlarla gizli bir anlaşması vardır :)

İşlemciyi ve ekran kartını yoran bir program Movie Maker, belki önce taslak olarak kaydedip daha sonra açıp tekrar derlemek faydalı olabilir ekran kartı ve işlemci ısınır çünkü bu programla çalışırken. Özellikle bilgisayar donanımı eski veya güçsüzse bu sorunu yaşamak olağan.

Eğer videolara ilgin varsa kesinlikle alternatif programlara yönelmeni öneririm.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Movie Maker kullanmayalı çok uzun süre oldu. Hattta Win 7 işletim sistemini de bir türlü sevemedim hala Xp kullanıyorum. Movie Maker kullanan arkadaşlar cevap verirlerse daha iyi olur.