Whatsapp

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
İnternet üzerinden çalışan,kendi numaranız üzerinden metin, resim ve video gönderme uygulamasıdır. Internet üzerinden çalıştığı için gönderdikleriniz için ücret ödemiyorsunuz. Hatırladığım kadarıyla sadece ilk kurulumda numaranızı onaylamak için bir sms yolluyor(Diğer mesajlasma programlarından farkı kullanıcı adı yerine kendi numaranızı kullanıyor olması. Böylece kişi eklemek gerekmiyor. Rehberinizdeki whatsapp kullanan kişileri de görebiliyorsunuz. Gayet pratik ve kullanışlı bir program. Tavsiye ediyorum

BeReNN

Alyam?
Özel üye
En çok zaman harcadığım kullandığım uygulama İki grubum akşama kadar geyik muhabbet zaman güzel geçiyor:)

Ama çoğu çiftin de başını yakan uygulama çift tık göründü ibresi saati sıkıntılı kıskanç çiftler için cevap verilmeyince hemen :)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
whatsappı kız gruplaı olmasa kullanmam valla:D gıybet için birebir. ses kaydı yolla, kolayca resim-video yolla, vs vs. :D

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Reklamsız uygulama. Bu arada Whatsappın konuşmaları ve resimleri sakladığını unutmayan.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Sırf mecburiyetten kullanıyorum bizim hoca oradan yazıyor her şeyi yoksa işim olmaz kaldırmayı çok defa düşünmedim değil
Okula ait hanımlara ait gruptan çıktım herşey den bir haber kaldım
Sanki eskiden WhatsApp mi vardı