• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Yıldız özelliği nedir nasıl yapılır

WhatsApp’ta sohbetlerinde beğendiğiniz mesajlara “beğendim” “çok güzel” gibi cevap yerine yıldız koyabileceksiniz. Grup sohbetlerinde bu özellik fazlasıyla işe yarayacak ayrıca kullanımı çok kolay.

WhatsApp Yıldız yeni güncellemesi ile beraber ★ ☆ Yıldız özelliği geldi. Facebookta arkadaşlarımızın yaptığı paylaşımları beğen butonu ile beğeniyorduk.Whatsapp bu işe ★ yıldız ekleyerek kullanıcılarına sundu.

WhatsApp mesaj işaretleme özelliği , konuştuğunuz bir kişiyle olan sohbet geçmişinizde dilediğiniz mesajları işaretleyerek ★ daha sonra görmenizi sağlıyor.

Whatsapp Mesaj İşaretleme özelliğini nasıl kullanılır?
Önce sohbet ettiğiniz kişiyle yaptığınız görüşme penceresinde istediğiniz mesajın üzerine basılı tutarak hemen üst kısımda bulunan yıldız işaretine tıklayın

Daha sonra kişiler kısmına gelip işaretlenmiş mesajlar bölümüne tıklayın, karşınıza bu zamana kadar işaretlediğiniz tüm mesajlar çıkacak. Yanlışlıkla yıldız işareti koyduysanız tekrar geri alabiliyorsunuz.
 
Top