• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

WhatsApp Sesli Arama Özelliği Geldi

Uzun süredir konuşulan ve telefon operatörlerinin son derece rahatsız olduğu WhatsApp sesli arama özelli nihayet son sürüme eklendi. Sistem şu anda test aşamasında olduğu için son sürümü yüklediğinizde hemen aktif olmuyor. Bu özellikten yararlanmak için her iki tarafta da son sürümün kurulu olması gerekiyor.

WhatsApp sesli arama özelliği ile artık Viber ve Tango kullanımı da son derece kısıtlı hale gelecek ve muhtemelen kaybolmaya mahkum yazılımlar olacaktır.

Son sürüm henüz marketteki yerini almadı. Resmi sitesinde en son sürümü yükleyebilirsiniz.

2HqfCRM.png

Sistem şu an sadece davetiye hakkı olan birinin sizi araması sonucu aktif oluyor. Eğer yakın çevrenizde bu özelliği aktif etmiş biri varsa sizi aramasını isteyebilirsiniz. Aradığında sistem aktif oluyor ve siz de etrafınızdaki arkadaşlarınızı arayarak onların da sesli arama özelliğini aktif edebiliyorsunuz.

DFtCkpj.png

Eğer aceleci biri değilseniz WhatsApp'ın son sürüm yakın zamanda markette yerini alacak ve bunların hiç birine ihtiyaç duymadan sesli arama özelliğini kullanabilecekseniz.

Bu özellik tam olarak aktif olduğunda operatörlerden müthiş kampanyalar beklenebilir. )

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşlar artık benim de WhatsApp davetiye gönderme hakkım var. Forumda en az 5 konusu olan arkadaşların da bu özelliği aktif etmeleri için yardımcı olabilirim. Yukarıdaki linkten son sürümü indirip kurmalısınız arama yapmadan önce.

Benim telefonun ekranından görüntü. Üste telefon simgesi gelmiş olduğunu görüyorsunuz. Birine olayı anlatırken :)

N3OO88J.png

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben test ettim kullanıyorum. Whatsapp resmi site zaten. Ses kalitesi gayet iyi 1 saniye farkla ulaşıyor. Tabi internet bağlantı hızı ile de alakalı. Ama bir tango veya viber den iyi olduğu muhakkak. Çünkü whatsapp artık facebook adlı devasa sirketin ürünü :)

Ben test ettim kullanıyorum. Whatsapp resmi site zaten. Ses kalitesi gayet iyi 1 saniye farkla ulaşıyor. Tabi internet bağlantı hızı ile de alakalı. Ama bir tango veya viber den iyi olduğu muhakkak. Çünkü whatsapp artık facebook adlı devasa sirketin ürünü :)
Hımm çevreme bi sorayım kullanan var mı, eğer yoksa ben de gelip sizden yardım alırım..