Galatasaray Wesley Sneijder: Neler olacağını göreceğiz

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Galatasaray yönetiminin 2.3 milyon Euro para cezası verdiği Wesley Sneijder, gece geç saatlerde İstanbul'a geldi. Amsterdam'dan İstanbul'a gelen Hollandalı yıldız futbolcu, NTV Spor muhabiri Evren Göz'ün sorularını yanıtladı.

"ANLAM VEREMEDİM"
Wesley Sneijder "Yaşananlardan dolayı gerçekten çok üzgünüm. Neler olacağını şu an söylemem mümkün değil. Önümüzdeki günlerin neler getireceğini bekleyip göreceğiz. Cezaya açıkçası ben de pek anlam veremedim" diye konuştu.

Sneijder "Galatasaray taraftarı şunu asla unutmasın ki, ben onları çok seviyorum. Yönetim ile yakın zamanda oturup konuşacağız" dedi.

TAKIMDAN AYRILACAK MI?
Yıldız futbolcu "Takımdan ayrılacak mısınız?" şeklindeki soruya ise "Hayır şu an öyle bir şey söz konusu değil. Ancak bu cezanın nedenlerini konuşup değerlendirme yapacağız" diyerek sözlerini noktaladı.

TARİHİ CEZA ALMIŞTI
Sarı kırmızılı yönetim, Sneijder'e geçen sezon gördüğü kartlar, basına verilen bir özel röportajda yöneticilere ilişkin açıklamaları ve 1 Temmuz'daki sezon açılışına katılmadığı için tarihi bir para cezası vermişti. Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers, yönetimin bu ceza ile kendilerine açıkça 'kulüpten ayrıl' mesajı verdiklerini öne sürmüştü.

YILLIK KAZANCI 5 MİLYON EURO
Öte yandan, Wesley Sneijder'in Galatasaray'dan yıllık kazancı sabit ücreti, maç başı ücretleri ve primlerle birlikte yıllık 5 milyon euroya denk geliyor.

Ensonhaber