volkswagen cc

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
volkswagen cc

İşte tek Hayalimmm..=)

vw_cc.jpg

vw_cc2.jpg

vw_cc3.jpg

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
hoş araba bu volkwagenler pek değer kaybetmiyorr galiba 99 model passatın ikinci el araştırmasını yaptım bugün 20.ooo le 25.ooo arası değişiyor...12 yaşında araç fiyat hala iyii...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu araba gerçekten güzel test ettim. Ama maalesef iri araba seviyorum :P Al hocam benim gibi Nissan Qashqai'yi kullan, bu arabaya artık bakmazsın bile :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Bu arabanın fiyatı 53.600,00 EUR kırmızı ..ne dersin benim peder kanarmı ki =)))..yol gösterinnn=))))

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Zevkler tartışılmaz tabii ki :)

Ama gerçekten güzel araba donanım olarak Qhasqaiden çok üstün, ama dediğim gibi büyük araba sevdam tercihimi belirliyor :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Zevkler tartışılmaz tabii ki :)

Ama gerçekten güzel araba donanım olarak Qhasqaiden çok üstün, ama dediğim gibi büyük araba sevdam tercihimi belirliyor :)

senin arabada güzel abi yakıt tüketimi oldukca makul.. motor da aracın cüssesine göre çok iyi .ayrıca konforlu .Kullanan arkadaşlarım memnun

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Gayet memnunum Rüzgar, özellikle benzinli aldım aracı alırken bir hesap yaptık ve dizel için vereceğim 5000 TL lik fark 6 buuçuk yılda kendisini amorti ediyordu. Kilometrem az benim arada bir uzun yola giderim. Uzun yolda 5,7 ile 6,2 lt, şehir içinde kullanıma göre 7 ile 7,5 lt ciravında benzin tüketiyor.