• Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.
  • Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz" konulu yarışma başlatıyoruz. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Volkan Demirel ucuz kurtuldu!

Mersin'de maç bitiminde savunmadaki arkadaşlarına kızıp, soyunma odası koridorundaki camı yumruklayan, büyük bir şans eseri ciddi bir yara almayan Volkan Demirel'e PFDK tarafından oynamama değil, para cezası verilebileceği belirlendi.

Bu sezon 18 karşılaşmada 23 golü kalesinde gören Volkan Demirel, Mersin İdmanyurdu deplasmanında tam 13 maç sonra kalesini gole kapattı. Ancak ilginçtir, haftalar sonra gol yemeyen tecrübeli file bekçisi, 1-0 kazanılan karşılaşmanın bitiminde adeta çıldırdı.
Savunmadaki arkadaşlarının son anlarda yaptıkları hatalara sinirlenen ve tepkisini soyunma odası koridorunda yüksek sesle dile getiren Volkan, hızını alamamış ve koridordaki bir kapının camına yumruk atarak ortaya koymuştu.

Temsilci rapor etti
Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, elinde eldiven olması sayesinde büyük bir şans eseri ciddi bir yaralanma yaşamayan Volkan'ın bu hareketi, karşılaşmanın temsilcisi tarafından görülüp, rapor edildi. Olayın temsilci tarafından rapor edilmesi, milli kalecinin ceza alabileceği endişesini yarattı.

Volkan'ın ceza alması söz konusu ancak bu, oynamama değil, para cezası olabilecek. Temsilcinin raporu doğrultusunda PFDK'ya sevkedilecek olan Fenerbahçe kalecisine, kapıya attığı yumruk sonrası yarattığı hasar nedeniyle para cezası verilebilecek. Volkan'a oynamama cezası verilmesinin söz konusu olmadığı belirtildi.
Sadece Volkan değil Kocaman da çıldırmış!
Volkan'ın sinirlenmesine yol açan pozisyonun, teknik direktör Aykut Kocaman'ı da çileden çıkardığı belirlendi. Karşılaşmanın bitiminden kısa bir süre sonra bilgisayardan pozisyonu izleten tecrübeli hocanın, "Bu ne, bu ne? Öyle bir boşluk bırakmışsınız ki, buradan bırakın topu, rakip takımın tüm oyuncuları rahatlıkla geçer. Olacak şey değil" diyerek sert uyarılarda bulunduğu belirlendi.
Kocaman'ın çıldırtan 87. dakikadaki pozisyonda Bekir taç çizgisi kenarında, Egemen ise orta göbeğe yakın bir yerde, birbirlerinden uzak şekilde beklerken, Bekir kendisine gelen topu ortaya göndermişti. Egemen kendisine biraz uzak düşen topa hamle yapmazken, tehlikeyi farkeden Volkan, kalesinden çıkıp, üzerine gelen Mersin'li oyuncuyu çalımladıktan sonra topu taca göndermişti.
 
Top