Viridian Room (ahbeabi!)

esmer23

Katılımcı
Oyun biraz ağır açılması zaman alıyor ekranda yazıların üzerinde el işareti çıkacak tıklayarak yazıların bitmesini bekleyin sonra loading ekranı çıkıyor bende onu bekliyorum şuan :) bitince oynıcam inş. :) kolay gelsin

esmer23

Katılımcı
Etraftaki ipuçlarını ve nesneleri toplayıp kullanarak odadan çıkmaya çalışıyoruz. Odada sağa sola hareket etmek için ekranın sağ ve sol bölümlerine tıklamak gerekiyor. Nesneleri incelemek için nesneyi seçip sağ alt taraftaki About Item butonuna tıklamak gerekiyor. İnceledikten sonra oyuna devam etmek için yine aynı yerdeki Try To Escape butonunu kullanmak gerekiyor.

1 saattir oynuyorum sonuç sıfır :))) başa aldım tekrar sanırım diğer oyundan daha sinir bozucu puffffff

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben linkte el işareti falan görmedim :) Bir de neden başlık şu şekilde Viridian Room (ahbeabi!) :)

Forumdaki ahbeabi ile alakası var mı :D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bu nedir hic birsey anlamadim garip bir sayfa cikti birsurü reklam var sadece

esmer23

Katılımcı
linke buradan da girebilirsiniz sanırım o biraz karışık :)

en sinir oyun başlığında AHBEABİ bu oyunu istemişti o yüzden başlığa adını ekledim :)

esmer23

Katılımcı
konuyu 17.44 te ekledim en son mesajım 20.13 ve bende 17.44 ten beri bu oyun açık 3 kez başa döndüm ve saat şuan 02.52 OYUNU BİTİRDİM
sıyırmamak elde değil :) ipuçlarını oynandıkça söylerim :) biraz da siz uğraşın ben kafayı yedim =))

LoSt_LoVe

Forum Onuru
1 eşya hariç hepsini buldum.hehe bir tanesi kaldı da kolayı kalemi çerçeveyi yerleştirdim de diğerleri elimde duruyo halen.