Videolardan MP3 alın, online video mp3 çevirici

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Nette dolaşırken gördüğüm bu site bazen çok ihtiyaç duyduğum işlemi online olarak yapabiliyor. myspace, youtube, google video, metacafe gibi video sitelerinde yayında olan videolardaki sesi mp3 formatına dönüştürerek almanızı sağlıyor. Örnek olarak Youtubedeki bulunan videodan (Jale - Üzgünüm) adlı videoadan müziği mp3 formatına online olarak dönüştürüp bilgisayarıma indirdim.

Site linki:

Siteye girdiğinizde video linkini girmenizi isteyen bir kutucuk kaşınıza çıkıyor.

mp2-al.png

İlgili video linkini girip Download butonuna tıkladığınızda dönüştürme işlemi başlıyor. Bazen sistem hata verebiliyor tekrar deneyebilirsiniz. Dönüştürme işlemi yaklaşık 1 dakika sürüyor ve size bir download linki (CLICK HERE to get your Download Link) sunuluyor. Bu aşamada reklam penceresi görünüyor deaktif edebilirsiniz.

Download yapmanız için gerekli linkte tıkladığınızda artık videodan ayıklanmış mp3 parçanızı indirebiliyorsunuz.

mp3.png

Ben çok beğendim :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
tabiki tercih olayi daha once baska kulaniyordum sarkilari yarim kesiyordu bu yuzden cok albumum kayip oldu :(( aslinda birseye dikkat etmek gerek surekli yeni versiyonlari ciktikca aktif etmeli daha saglikli olmasindan dolayi ... düsünüyorum