vedamsı bişeyler :p

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Afalladım bi şimdi :) nasıl nerden baslicam bilemedim. Öyle sessiz sedasız kayboluslari sevmiyorum. Gönül koyar meraklanir kaygılanırım aynı şeyi yasatmaktan da cekinirim her zamn. Kocaman dört yıl olmuş tanışalı.. Kiminiz abla kiminiz abi kiminiz dost kiminiz arkadaş kiminiz mikroskobik :) kiminiz kardeş kiminiz bölümdaş .. Bir şekilde yer ettiniz hayatımın bir parçası oluverdiniz.
Anlaşılmadığım yerden anladiniz inat edip direttigim bi konuda iki kelimeyle inadimi kirdiniz bazen
Aynı dusuncede aynı şarkıda aynı şiirde bazen öylesine bir iç döküşte bir yerlerde aynı duyguya ortak olduk çoğu zamn. Bunu bilmek kolaylaştırıyo biseyleri.. Dört bir yandan mesafeleri hiç sayıp kocamn bir aile olduk . O yüzden size sessiz gidemem zaten sessiz gidişleri de beceremem illa bağıra çağıra gidiyorum ben bak gidiyorum hae diye diye amaann bee git artık dedirtirim insanlara :)
Ama veda değil bu yeni bir hayat yeni bir ortam bunlara adepte olma suresi filan bi sure kaybolcam ortadan bu uç gün olur beş gün olur bir yada birkaç ay kestiremiyorum henüz
Bu arada gelmedigim zamanlardaki gelişmeleri merak da ederim :D ben yokken bir konu altında önemli gelişmeleri benim için biriktirseniz keşke :D
Velhasıl bu kadar sözün sebebi gidiyorum ben hafta sonu düğünüm var :)
Ben tesekkur ederim desteginizle anlayisinizla sabrinizla kocaman sevginizle yanımda olduğunuz için iyiki aranizdayim iyiki bu ailenin bir parcasiyim
Allaha emanet olun..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
En kısa zamanda bekliyorum, ilk fırsatta canımı sıkma benim.

Vedaları hiç sevmem kabul de etmiyorum sana en kocamanından 15 gün, +1 kabul edilebilir nitelikte değil o kadar. Burada kurulan dostluklar ömürlüktür günübirlik değil.

Her şey düşlediğin kadar güzel olur umarım...

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
En kısa zamanda bekliyorum, ilk fırsatta canımı sıkma benim.

Vedaları hiç sevmem kabul de etmiyorum sana en kocamanından 15 gün, +1 kabul edilebilir nitelikte değil o kadar. Burada kurulan dostluklar ömürlüktür günübirlik değil.

Her şey düşlediğin kadar güzel olur umarım...

İnş elimden geldiğince kisalticam sureyi veda değil buu vedamsi bişey sadece :) çok tesekkur ederim

Gönülçelen

Sen zamana bırak gerisini ben hallederim...
Özel üye
Evlenecegini bilmiyordum sahracim allah bir omur boyu mutlu etsin cok sevindim senin icin insallah her sey dusledigin gibi olur :)
Bende aranizda yeniyim ama yorumsuzunda dedigi gibi en kisa zamanda bekliyoruz ozler seni buralar:ahkalbim:

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Ah be Sahra kardeşim içim burkuldu yazıyı okurken, sen öyle bir cansınki her an yokluğunu hissedebilirim, ama şunu da biliyorum ki döneceksin seni sevenler olarak burada olacağız...seni canı gönülden kutluyorum inşallah her günün giyeceğin gelinlik gibi ap ak olur canım kardeşim ne olur hep mutlu ol...abin..

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Evlenecegini bilmiyordum sahracim allah bir omur boyu mutlu etsin cok sevindim senin icin insallah her sey dusledigin gibi olur :)
Bende aranizda yeniyim ama yorumsuzunda dedigi gibi en kisa zamanda bekliyoruz ozler seni buralar:ahkalbim:

Çok tesekkur ederim canım konuşma firsatimiz olmadı çok fazla taniyamadik birbirimizi inş döndüğümde telafi ederiz daha iyi tanırız birbirimizi bende çok ozlicem buraları

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Ah be Sahra kardeşim içim burkuldu yazıyı okurken, sen öyle bir cansınki her an yokluğunu hissedebilirim, ama şunu da biliyorum ki döneceksin seni sevenler olarak burada olacağız...seni canı gönülden kutluyorum inşallah her günün giyeceğin gelinlik gibi ap ak olur canım kardeşim ne olur hep mutlu ol...abin..

Abicimm çok tesekkur ederim inş doncem mutlaka