• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

vedamsı bişeyler :p

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Veda olarak kabul etmiyorum,edemem de zaten dediğin gibi Vedamsı bişeyler olsun. Yazdıklarını okurken tüylerim diken diken oldu. Sonundaki cümlelere kadar sitemli bir şekilde okurken son cümlelerle mutluluğunu paylaştığımı söyleyebilirim sana. :) Allah mutluluğunu daim etsin. En kısa zamanda yoğunluklarını ve düzenini kurduğunda seni buralarda görmek dileklerimle. Arayı fazla tutmayacağını ümit ediyorum. Kendine çok güzel bak.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Şuan çok şaşkınım. Gece kuşumuz forumdan gidiyormuş.
Bende forumdan ayrılmadan bir sure once yakın olmuştuk seninle gerçekten beni anlıyordun ve belkide azda olsa karmasık hayatıma tavsiyelerinle yön veriyordun. :) Bunun için teşekkür ederim sana. Umarım en yakın zamanda geri dönersin. Ve umarım çok mutlu olursun sana bir ömür boyu huzurlu bir yuva diliyorum :)

Tamamen dönmesende arada uğrarsın heralde bırakmazsın bizi biliyorum ben seni :)
Herşey gönlünce olsun bizi unutma :)

Papatya

V.I.P
V.I.P

Sen nasıl güzel birşeysin Sahra'm. Sen nasıl güzel konuşuyor, nasıl güzel yazıyor, insanın gözlerini dolduruveriyorsun.
Kimsenin bakmadığı bir pencereden bakıyorsun dünyaya ve bana da öyle. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ediyorum kuzum benim.
En az senin kadar güzel bir geleceğin olsun inşAllah.
Dediğin gibi biz bir aileyiz. Sen bu kocaman ailede kocaman bir parçasın. : )
Ve biz seni bekliyoruz, beklemek zor Sahra'm en iyi sen bilirsin.
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşAllah. Dualarım seninle.