VE BİR YIL DAHA...

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Daha; nice yıllara, AŞKIM…

B eraber yaşadık, o güzelim yılları

Ü züntülerimizde oldu, sevinçlerimizde

L ayıksın! her övgüye, hayatımın anlamı

B URAK evladımızla büyüdü, sevgimizde

Ü stün bir insan, merhametli bir annesin

L atife değil, eşi benzeri olmayansın

Ü stesinden tüm zorlukların, gelensin

M utluluğum, güneşim,vazgeçilmezimsin

Yılların çok çabuk geçtiği, aşikar… Önemli olan o yılları kiminle, kimlerle nasıl yaşadığındır… Hayatın içinde her şey var elbette; acılar, sevinçler… Hayata tutunmak, tutunabilmek çok kolay değil, bilirim… İnsanın tutar bir dalı olmalı, sığınabileceği sakin bir limanı, sıcak bir yuvası, ailesi, anlayışlı bir eşi, ay yüzlü evladı… İşte o zaman uzaklar yakın, zorlar kolay gelir… Umutsuzluğun gider, yerini huzur alır… Her şeyin olur, hüzünlerini, sevinçlerini paylaştığın… Kıymetlin olur, ebedi elini tutan… Tarifini yapamadığın, Değerine paha biçilemez, kelimelerin yetmediği, renklerin sönük kaldığı, rakamların çaresiz olduğu, eşsiz benzersizin olur… Yanındayken bile özlediğin, sevgi ve saygı duyduğun olur… Kim bilir, sevda uğruna ne şiirler yazıldı… ( neler, neler yaşandı )

Bir çok kelimenin elinden tutup, cümlelerle buluşturup, şiirlere kavuşturan ben, seni anlatacak bir şiir yazamadım… Öyle tarifsiz, öyle özelsin ki…

Seninle ebedi yaşamda da, el ele olmak ümidiyle…

Canım AŞKIM, biricik evladımın cesur ve güzel annesi…

SENİ ÇOK SEVİYORUM... ( Çok seviyoruz )
Hiç bir; kelimenin anlatamadığı seni, bir tek ben anlıyor ve tüm dünyaya haykırıyorum, SENİ ÇOK SEVİYORUM, AŞKIM ❤️
Daha; nice, nice, güzel yıllara. Sağlıkla, neşeyle, huzurla ve Burak la ❤️

Son düzenleme: