Vatan Sağ Olsun!

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Vatan Sağ Olsun!
Bugün yirmisinde oğlum olsun askere göndermemek için kırk takla atarım. Hayretlere düşüyorum şehit düşen oğlunun başında acılı baba "Vatan sağ olsun" derken. Türkiye düşman işgaline uğradı da dinsiz gâvurları mı def ediyoruz? Yoksa ülke içi teröre bir darbe mi vurabiliyoruz? Darbe nasıl vurulur 68 kuşağı iyi bilir.
Terör hala terör estirirken ordunun darbe vurduğunu kim söyleyebilir. Yürek yakan şehit haberlerinin ardından, dalga geçercesine patavatsızca meclis üyelerinin "Onların da anaları ağlar" gibi densiz yorumları da az körüklemiyor yanan yürek yangınını. Çıkarlar üzerine itler çakallar meclise girmişken, nasıl kıyar insan yirmi yaşında yetiştirip büyüttüğü vatan evladına?
Bu vatan için hep bizim vatan evlatlarımı ölüyor. Bakan, milletvekilleri çocukları hep mi çürük hep mi arıza? Zengin çocukları askerden kaçarken halk çocuklarına düşüyor Hakkâri sınır karakollarında boş silahlarla vatan korumak. Kimden koruyoruz? Yılanın başları meclise kadar el uzatmışken kimlerin elini kesiyoruz. Şehitlerimizin katilleri bu ülkede bando-mızıka ile karşılanırken, dağdaki terörü şehre millet meclisleri konvoylarıyla taşınıp, taşlı sopalı eylemlerde milletvekilleri polisi bizzat taşlarken-tokatlarken hangi teröre karşı o vatan evlatlarını şehit ettiriyoruz?

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Ben daha olmayan doğmamış hatta erkek evlat verirmi Allahım bilmediğim halde şimdiden korkuyorum bazen öyle bencilce konuşuyorumki Allahım erkek evlat verme diye Allah korusun diyorum sonra ama okadar korkuyorm o acıdan .

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
İnsanın sinirlerini zıplatan haberler gün geçtikçe dur demeksizin devam ediyor. Yan komşumuzun oğlu hakkari sınır karakoluna gönderildi acemilikten sonra çocuğun eline boş silah vermişler nöbet tutturuyorlar. Ardından izliyoruz haberlerde her gün karakol baskınlarını şehit cenazelerini bu terörü durduracak kuvvet er kuvvetinden öte Bordo berelilerdir. Tam yetki ile gördüğünüz yerde indirin yetkisi ile sadece bordo berelileri salacaklar ki eşit olabilsin o itler 9 yasında baslıyor eğitimlere ellerine gerçek mermili silahlarla adam öldürtme eğitimlerine bizim askerler 20 sinde gidip bilmem kaç ay acemilik boş silah eğitimden sonra hade sen oldun şimdi sınıra sonuç şehitlere yakılan ağıtlar ateş düştüğü yeri yakıyor bizi temsil etsin diye seçtiğimiz adamlar bile gidip o it sürüsünün cenaze törenlerine katılıp konuşmalar yapıyor. Bu terör gerçekten bitsin isteniyor mu o bile muamma ki meclis üyeleri bile yeri geldimi istekleri olsun diye teröre sığınabiliyor.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
aslında onu daha cok sag ve sol goruslulere sormak lazım onlar 80 lerde ıt dalası yapıyorken pkk buyudu sımdı kım secılırse gunah kecısı oluyor bende sehıt kardesıyım hatta kaza kursuna gıden devletın bayrak bıle vermedıgı sehıdın . Soruyorum tc nın basbakanını (tc nın basbakanı diyorum dıkkat edın ) taslarken kalp krızınden olen adam kurban kahraman sehıt ılan edılırken . Arabadan tas yeyıp olumden donen tc nın polısının (tc nın polısı dıyorum ) katıl ılam edıldıgı bır toplumda sızler terorıstı neden dagda arıyorsunuz ? Madem vatan sevgısı var sokaga dokulene neden tek kelam yok ? Oyle ıse kadermıdır bu yasananlar ? Sa yet degılse o sehıtlerın bızlerde kanına gırmıyormuyuz sus pus durarak ?buyudu sımdı kım secılırse gunah kecısı oluyor bende sehıt kardesıyım hatta kaza kursuna gıden devletın bayrak bıle vermedıgı sehıdın . Soruyorum tc nın basbakanını (tc nın basbakanı diyorum dıkkat edın ) taslarken kalp krızınden olen adam kurban kahraman sehıt ılan edılırken . Arabadan tas yeyıp olumden donen tc nın polısının (tc nın polısı dıyorum ) katıl ılam edıldıgı bır toplumda sızler terorıstı neden dagda arıyorsunuz ? Madem vatan sevgısı var sokaga dokulene neden tek kelam yok ? Oyle ıse kadermıdır bu yasananlar ? Sa yet degılse o sehıtlerın bızlerde kanına gırmıyormuyuz sus pus durarak ?

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
aslında onu daha cok sag ve sol goruslulere sormak lazım onlar 80 lerde ıt dalası yapıyorken pkk buyudu sımdı kım secılırse gunah kecısı oluyor bende sehıt kardesıyım hatta kaza kursuna gıden devletın bayrak bıle vermedıgı sehıdın . Soruyorum tc nın basbakanını (tc nın basbakanı diyorum dıkkat edın ) taslarken kalp krızınden olen adam kurban kahraman sehıt ılan edılırken . Arabadan tas yeyıp olumden donen tc nın polısının (tc nın polısı dıyorum ) katıl ılam edıldıgı bır toplumda sızler terorıstı neden dagda arıyorsunuz ? Madem vatan sevgısı var sokaga dokulene neden tek kelam yok ? Oyle ıse kadermıdır bu yasananlar ? Sa yet degılse o sehıtlerın bızlerde kanına gırmıyormuyuz sus pus durarak ?buyudu sımdı kım secılırse gunah kecısı oluyor bende sehıt kardesıyım hatta kaza kursuna gıden devletın bayrak bıle vermedıgı sehıdın . Soruyorum tc nın basbakanını (tc nın basbakanı diyorum dıkkat edın ) taslarken kalp krızınden olen adam kurban kahraman sehıt ılan edılırken . Arabadan tas yeyıp olumden donen tc nın polısının (tc nın polısı dıyorum ) katıl ılam edıldıgı bır toplumda sızler terorıstı neden dagda arıyorsunuz ? Madem vatan sevgısı var sokaga dokulene neden tek kelam yok ? Oyle ıse kadermıdır bu yasananlar ? Sa yet degılse o sehıtlerın bızlerde kanına gırmıyormuyuz sus pus durarak ?

Terör 90 lardan sonra azıttı. Ki 60 lı yılların sonunda 80 li yıllara kadar ordu vardı başta. Darbe vardı. Ordu sağcı solcu gençleri katledeceğine asıl tehlikeyle urassaydı o zaman. bugün chp bile terörün avukatlarıyla dolmuş taşmış. Meclis terörist avukatlarından geçilmiyor. Adamlar pişkinlikle tehditler savuruyorlar terör etekleri ardından. Şu isteklerimiz yapılmassa terör bitmez diye. Pervasızca söylemlerde bulunuyorlar. En son aponun meclise girmesini bile talep ettiler. Bırakın affedilmesini birde halkı yönetmesini istediler. Katilin. Terörü bunlarmı durduracak. Yoksa bunlarmı besliyor kan emicileri.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
PKK gizli hareket ederken hiçbir harekatından haberdar olmazken, yerleştirdiği mayınlar bile aranmazken,
Bizim yapacağımız terör harekatı dillere destan oluyor.. Medya sağolsun PKK'nın olacaklardan haberdar olmasına yeterince zemin hazırlıyor ki hazırlamayıda geçiyor. Bu işler gizli yapılmalı ki PKK'nın kökü kurusun. Nereyi bombalayacağımız apaçık tvlerde haber kanallarında bas bas söyleniyor. Uyuşturucu yada ne bileyim başka operasyonlarda gizli hareket edilip yakalandıktan sonra gündeme gelir.
Eş zamanlı operasyonlar düzenlerler.. Ama nedense söz konusu PKK olunca sular duruyor. PKK kazansın diye özel bi çaba var. Ne gizlilik söz konusu nede eş zamanlı operasyonlar.
Döşenen mayınların çıkarılması için bi çaba bile yok.. Mayınlar yüzünden kaç asker şehit oldu. PKK olayında herkesin suçu var. Medyanın, devletin, polisin, bu işler nasıl ilerliyor bilmiyorum ama PKK içimizde ve medya bile sanki onlardan yana.. İyice içimize yerleşmiş durumdalar.
Bu yapılan son operasyon yüzünden her yerde olaylar çıkmaya ve yine birsürü askerin şehit olmasıyla sonuçlandı. Biz sadece PKKnın yuvalarını vurmakla kaldık.. Niye adamlar yaptığımız herşeyi biliyorlar. Attığımız adımlardan haberleri var.