• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Var olan herşeyi Tanrı mı yarattı?

yazının amacı ne ,beğenenler neresini beğenmiş doğrusu anlamadım.Allah şeytanı yaratmıştır ve şerrinden bizi sakındırmıştır,euzü billahimineşşeydanirracim(kovulmuş şeytanın şerrinden Allaha sığınırım).yalnızca şu cümle doğru olabilir,Allah sevgisi olmayan kalbe şeytan daha kolay nüfuz eder,aman ha felsefi konuları okurken uyanık olalım,adamı dinden ederde ruhumuz duymaz Allah korusun.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Aslında güzel mesajlar vermesine rağmen bazı noktalarda şirke götürecek söylemler var yazıda.Mesela şeytan yoktur Tanrının olmadığı yerde şeytan vardır deniyor.Bu yanlış şeytanın olduğu ,nasıl yaratıldığı cennetten neden nasıl kovulduğu açık bir şekilde Kuranda yazmaktadır.Bir felsefe uğruna bunu değiştirip şeytanı yok saymak amacı güzel mesajlar vermek olsada yanlıştır.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Allah 'tan ne kadar uzaklaşırsan Şeytan'a o kadar yakın olursun şeklinde anladım ben bu yazıyı...şeytanın nasıl kovulduğunu eminim müslüman olan herkes biliyordur..

çılgınım_www

Forum Tutkunu
işte felsefe budur ve felsefe süperrrr :) felsefe etkileyici bir anlatım gerçektende ve akıllıca cevap:) sonuç bir gerçek ...paylaşım için teşekürler...