Vakıfbank personel alımı ne zaman?

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Vakıfbank personel alımı ne zaman?
wNXoV.jpg
2016 Vakıfbank personel alımı başlıyor. Binlerce aday 2016 Vakıfbank personel alımı için gün sayıyordu. Beklenen açıklama geldi. İşte 2016 Vakıfbank personel alım şartları...
Merakla beklenen 2016 Vakıfbank personel alımları sonunda başladı. Adayları heyecanlandıran 2016 Vakıfbank personel alımları ile ilgili başvuru şartları belli oldu. İşte detaylar sizlerle.

VAKIFBANK'A NASIL BAŞVURABİLİRİM?
Vakıfbank bünyesinde devam etmek isteyen adayların, Vakıfbank’taki iş başvurularını değerlendirmeleri için önlerinde birkaç yol bulunuyor. Vakıfbank iş başvurusu yapmak için; Vakıfbank kariyer sayfası adresine gidebilir ve bu adres üzerinde başvurular yapılabilir. Adayların ilgili sayfada özgeçmiş formlarını doldurmaları gerekiyor.

Vakıfbank personel alım şartları da internet sitesinde şu şekilde yazıyor; “"VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir. VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank'lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır."​

VAKIFBANK KAÇ PERSONEL ALACAK?
Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan, personel alımının sinyallerini vermişti. Aydoğan; 2016 yılı için bankanın stratejilerini açıklamıştı. Vakıfbank’ın 2016 yılında da şube açılışlarına devam edeceğini belirten Vakıfbank Genel Müdürü Aydoğan, 1000 şubeye ulaşmak istediklerini söylemişti. Bu doğrultuda Vakıfbank’ın yaklaşık 750-800 personel alımı yapacağını bildiren Aydoğan, personel alım şartları ve tarihleri hakkında ise bilgi vermemişti.