• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

vakar nerede?

kobay

Üye
merhabalar!
tanışmak için gelmiştim ama burasının pek uygun olmadığını görüyorum,sebebi;faydasız bilgi ve gençlerin yoğun olduğunu hissettim.üyeler kendini tanıtma yerine gır-gır geçiyorlar,binaenaleyh ben de gidiyorum.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hoşgeldiniz ve güle güle hocam... Neyi faydasız bulduğunuz anlayamadım. Belirli yaş aralığına hitap eden bir yer değiliz !

kısacaben

Katılımcı
faydasız bilgi? forumu gezmedim demek olabilirmi yada forum oyunlarından kendimi alamadım demekmi tanısma kısmı gırgır olmamalımı iş başvurusu yapılmıyor orada ciddiyet bekliyorsunuz ama forum içeriğini gezmiş olsa idiniz faydasız gördüğünüz bilgiler için kendinizi ayıplardınız :)

kobay

Üye
merhabalar!
öncelikle yaralı bilgi yok sözüm sadece tanışma bölümü için demiştim,okuduğumda o kanıya vardım,herne ise diğer başlıklar için dememiştim.Evet zararlı işlerle zamanın geçirileceğine burada bilgi alışverişinden daha güzel ne olabilir?En azından bir saattir bende sitenizden yaralanıyorum,teşekkürler.bugün sitenizin diğer konularına baktığımda çok yönlü olduğunu gördüm.Çalışmalarınızda başarılar arkadaşlarım,kardeşlerim!
Ben de evde durmaktan sıkıldım,ya bana bir iş bulun yada ben gezmeye çıkıyom.(yani compüter de)ne yapalım ben de gençlere uymaya başladık.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Patiğe Katılıyorum.. Bazen olanı değilde baktığın gibi görürsün ve bazen bu gördüğün yanıltır seni :)

Tanışma bölümünün gırgır ve neşe içinde olması üyelerin buraya daha çabuk ısınmaya çalışmalarıyla alakalı bişey diye düşünüyorum
Bu arada hoşgeldiniz iyi forumlar

Merhaba gençlik. Vakar, hissttiğimiz her yerdedir. Bilgisini paylaşan, paylaştıkça çoğaltan herkese teşekkürler. Özellikle msn,sms,irc (vb) tarzı yazışmanın yasaklanmış olmasını takdir ettiğimi belirteyim. Tüm gençlerin ve genç kalmayı bilenlerin Türkçe'ye büyük bir duyarlılıkla sahip çıkması gerekmektedir. Çözülme dilden başlar. Biliyorsunuz, Türkiye Cumhuriyeti Atatürk tarafından gençliğe emanet edildi. Başlangıç için umarım fazla ağır olmamıştır. Hoş buldum.