• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

uzun sac

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
ya arkadaslar ben bu isin mantigini anlamiyorum! soyle bi laf vardi sinir oluyordum "saci uzun akli kisa" genellikle kadinlara soyleniyordu simdi sayenizde (uzun sacli erkekler) bu laf kadinlara soylenemiyor. aslinda bu bana gore gayett iyi bi olay .. ama mantigi ogrenmek istiyorum ne o uzun saclar oyle beline kadar yok fonlu fln! kimiside oruyor!!! neden yani bize fln mi ozeniyorsunuz... bence hic yakismiyor ne yalan soyliyeyim
 

fcakar

Üyecik
Ewet size özeniyor olabilirler, neden mi?
mesela hayatınıza bir yön vermeye çalıştığınız sırada tutup kolunuzdan askere götürmüyorlar.
mesela ... mesela ... aslında çok özenme sebebi var,
ama ben bunların hepsini zaten geçtiğim için size özenmiyorum.
 

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
bence özenme olayı yok.sadece kadın rekek eşitliği.sizde dar pantolon giyiyonuz hadi bakalım buna ne demeli.ama erkek küpe takar mı?bence takmamalı.
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
gayet dogal kadinin pantolon giyin mesi ya erkegin etek giyin mesine ne demeli :)))))))) aslinda kadina cok yakisiyor pantolon ama erkege etek hic te yakismiyor :)))))))))))
 

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
madem kadın erkek eşit diyorsunuz.ozaman erkek de etek giyer.yakışır mı yakışmaz mı bilinmez.gelin biz şunu eşit değil de denk yapalım.bu daha doğru olur.
 
Top