• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Uzun Günaydın Mesajları

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Günün aydın olsun, muhabbeti bol, tebessüm ile geçen bir gün yaşa, çocuk sesleri gelsin hep kulağına, kahkahalar duy en umulmaz sokaklarda, güneşin en güzel saatleri senin üzerinden geçsin, bahar gibi koksun odan.
Uzun zamandır hasret gibiydim hayata, güneş bana doğmuyor, sokaklar sanki hiç bitmiyordu. Ta ki o basit ama beni hayata döndüren mesajına kadar, Günaydın sevgilim yazana kadar…
İnsan olduğumuzu yine unutmadan geçirelim bu günü, evden çıkarken asık suratla değil, günaydınlar saçarak gidelim her nereye gitmek istiyorsak. Çocuklara tebessüm edelim, hayatı hayattan zevk alarak yaşayalım, günümüz aydın olsun.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Evet bayram sabahı değil, yeni elbiselerimi de giymiyorum, annem en güzel kahvaltı sofrasını da hazırlamadı ama ben yine de bayram gibi yaşıyorum, çünkü bugüne senle uyandım

Haftanın en güzel günü pazartesi, çünkü sen erkenden uyanıyorsun. Güneş erkenden parlamaya başlıyor, sokaklarda taze ekmek kokusu ve daha gözümü bile açmadan telefonumdan senden gelen, bunca güzelliğe sebep o mesaj, günaydın birtanem
Huzur dolu bir gün değil mi sence de güneş her günkünden daha sıcak vurmuyor mu o bakmaya kıyamadığım simana, hayat çok güzel değil mi. Aynen öyle, hadi hakkıyla yaşayalım bu günü o zaman
Rabbim bir gün daha yaşamamıza izin verdi ve uyandık, dünya aynı yerinde, sevdiklerimiz bize günaydın diyor, ben de seni seviyorum ve sana günaydın demek bile en büyük şükür.
İç huzurumuzun bozulmadığı bir gün geçirmeniz dileğiyle, en önemli şey huzur, güneş doğmasa da ekmek olmasa da huzur oldukça insan daha güzel insan. O yüzden huzurlu bir sabaha merhaba de ve herkese huzur olsun diye inadına günaydın de

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Gökkuşağının renklerinin kalbine dolduğu bir sabah ile günaydın de hayata. Kuşlara bak ve onları selamla, otobüste sıkılacağına manzaranın tadını çıkar, egzozlara takılmadan kokla çiçekleri. İşte bu güzel detayları yaşayarak geçir sabahını
Ne var bir gün de pazarın ertesi olmasa, kahvaltıyı geç yapsak yine ve iş olmasa. ‘’Ufff yine mi pazartesi geldi ya’’ demesek. Ne kadar güzel olur değil mi, işte bu kadar güzel geçsin her sabahın. Çünkü sen en güzel pazarları geçireceğim en güzel dostumsun. Günaydın değerli insan, hayatımın Pazar tatili.
Soğuk bir kış sabahı işe gitmek için apartmandan çıkar çıkmaz titreyen çenen var ya, hah işte günaydın kelimesi ile ısınsın ve titremesin. Şaka şaka, donacaksın yarın sabah ama olsun, günaydın olsun, günaydın olsun, günün hep güzel olsun, gönlün gibi.
Allah’ım bu güne da uyandırdın beni, dostlarıma günaydın diyebildim, günümü aydın ettin, dostlarımın da gününü aydın et, herkese bana verdiğin gibi huzur dolu sabahlar nasip eyle. Günaydın dostum, sen de âmin deyiver bu
Günaydın eli mutluluğa bol AŞKIM..
❤

Payladığın sevgi dilimlerinden en büyük payı alan olmak için, başına geceden kalan bir ay Papatyası tacı yaptım..
Ve gözlerinin ışığı gökyüzündeki tüm yıldızları kıskanırdı.
?

Nar çiçeği kokulu sinenden bir busedir Ömrümün en güzel hediyesi.. Bir kıza Sevdalıyım, sevdikçe sevilesi
❤

Kalbimin ücra köşelerine, sevincini kırmızı AŞK kurdelalarıyla tutturmus ve eşsiz mutluluk için, çözülemez kördüğümlü fiyonglarla Sevdayı göğsüme bağlamış Güzel Sevdiğim, Gunaydın.
Içimde kızıl bir çocuk sevinci, belimde, beni kendine doğru çeken narin bir elsin..
?

Gecelere sor, ne görürsen gör beni.. Dostun, Aşkın,sonsuz hayat arkadaşın..Bana olan sevginden, hiç ödün verme sakınnnn
❤