• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Uzun Eşşek !!

3-5 Kişinin Bir araya Gelerek Birbirlerine Düşmanmışcasına ölümüne Üstlerine atlamak suretiyle Yıkılan tarafta oluşan hasarlara Büyük bir zevk alırcasına sevinen İki taraflı ve Şişmanlığın bir avantaj olduğu Erkek oyunu. Tabi kızların oynadıklarını da gördüm :)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Bana lise günlerindeki haylaz ama eğlenceli sınıfımı anımsatan, önünden sürekli koşup geçen hoplayıp zıplayan ve daha da komiği birbirlerinin poposuna kafa sokma gibi bir cesaret örneği gösteren erkeklerin oynadığı bir oyundur. Kızların oynadığını hiç görmedim ama hormonsal olarak oynayanları da olabilir. Eşekleri (!) devirdikleri zaman büyük keyif alan grup kendileri eşek (!) olduğu zaman da keyfinin büyüklüğü kadar bir stres altında yıkılmamaya çalışırlar. İşin özü ilginç bir oyundur. Dövüşmek daha kolay :)

zemheri

Usta
Banada sınıfın ortasında arka arkaya dizilip delice hoplayan zıplayan bunu kahkahalarla zenginleştiren arkadaşlarımı hatırlattı:D

jeriko

Özel Üye
Özel üye

Yatılı okulda etüt öncesi, sonrası oynadığımız ve her fırsatta oynadığımız, şimdiye kadar da ondan daha fazla zevk veren bir oyunun çıkmadığı(her türlü olumsuz tarife rağmen),eşşek şakası gibi bir oyun.

arzum

Forum Tutkunu
vayy be biz mahrum kaldık desenize beyler bu eşşek şakasından:D:D bende hep korkmuşumdur erkekler oynarken kafalarını duvara vurucaklar bişey olcak die baksanıza siz şunlara zevk alıyolarmış:D:D