Üzerlik Otunun Faydaları Neler, Üzerlik Çayı Nasıl Yapılır?

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Dün çayi içtim, 1 buçuk tatlı kaşığı üzerlik tohumu, kargı kamışı attım demliğe 40 dk kaynattım , sonra bi kaç damla limon ve biraz kaya tuzu ekledim soğuduktan sonra içtim, içtikten 1 saat sonra yatağa girdim uyudum ve hiç bir şey olmadı🤦🏽‍♂️ her zamanki gibi bi uykuydu olağan-üstü hicbir sey yasamadim ben mi yanlış yapıyorum yoksa millet çok mu abartiyor??
Aktara danışsanız daha doğru olur.

KuMRu

Sessize aldım dünyayı huzuru dinliyorum 🌼
Özel üye
Dün çayi içtim, 1 buçuk tatlı kaşığı üzerlik tohumu, kargı kamışı attım demliğe 40 dk kaynattım , sonra bi kaç damla limon ve biraz kaya tuzu ekledim soğuduktan sonra içtim,
Bu tarz bitkiler bu kadar uzun süre kaynatılması doğru değil birde içine başka bir bitki karıştırmayın

Üzerlik tohumu çayı için 2 su bardağı suya bir yemek kaşığı üzerlik tohumu ekleyip 2 dakika kaynatın. 7 dakika demlenmesini bekleyin.

Süzdükten sonra tüketiniz. Uzun süre ve devamlı tüketmemeye dikkat edin.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Bu tarz bitkiler bu kadar uzun süre kaynatılması doğru değil birde içine başka bir bitki karıştırmayın

Üzerlik tohumu çayı için 2 su bardağı suya bir yemek kaşığı üzerlik tohumu ekleyip 2 dakika kaynatın. 7 dakika demlenmesini bekleyin.

Süzdükten sonra tüketiniz. Uzun süre ve devamlı tüketmemeye dikkat edin.
ya ne bitkiymis kac kisi yazdi daha ne icin oldugunu cözemedim :-))
icmeyin ya icmeyin :-))
bilmiyorsaniz icmeyin hayatinizi tehlikeye atmayin Allah korusun

U

Ugur ekinci

Ziyaretçi
Ben kargi kamisinin köklerini 3 gün bir tencerede kaynatoyordum bana 1 ay yetiyordu öyle bir saat ile iki saat ile dmt çıkarılmaz uzerlik tohumunu da ogutulmusunu 1 tatlı kaşığı pekmeze karıştırıp yiyordum uzerlik ten 2 saat sonra 1 bardak kaynattigim kargi kamisini içiyordum etkilerini soyleyim acayip rahatlıci etkisi var tevhidi yaşıyordum içince birlik alemine sokuyor Du ayrıca rüyalarım çok berrakti