Uzaktan sevmek olmazmış diyorlar

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Gözlerinle görmediğin, ama; sesini duyduğun, varlığıyla huzur bulduğun bir deniz kenarında yürümek gibidir,,, uzaktan sevmek
resim1.jpg

Gözlerine her baktığımda,
Kalbimin hızla atmasına engel olamıyorum,
Sana her sarılışımda,
İçimin titremesine engel olamıyorum,
Seni her seviyorum deyişimde ,
Kalbimin yerinden çıkacakmış gibi atmasına engel olamıyorum,

resim2.jpg

YANIMDA OLSAN

Şimdi

Yanımda olsan

Durup, durup sarılsan

Yaprağın dala

Bülbülün güle sarılışı gibi,

İçim huzurla dolsa

Mahzun bir çocuk gibi

Sevgi dolu kollarında uyusam,

Sana öyle çok ihtiyacım var ki.

resim3.jpg

Ben Şiirler Yazdığımda Yazdıran Sendin! Ben Sevdim, Sevdiğim Sendin...Sevipte Şiirler Yazan Hep Bendim! Yokluğunda Varlığını Arayan Bendim! Yazarken Ağlayan, Gözyaşı Döken Bendim! Islandıkça Sayfalar Yeniden Yazan Bendim!
resim4.jpg

Islak Sayfalarda Defalarca Seni Seviyorum Yazan da Bendim!
Şiir Yazmaktan Kalemi Biten, Parmakları Sızlayan da Bendim!
Sustuğunda Ağlayan da Ben...!!!
Ben Aşk Oldum, Sen Tükettin...!
Ben Ateş Oldum Sen Su, Külleri Yanıyor İçimde Artık!

resim5.jpg

Düşün;

Kim üzebilir seni senden başka?

Kim doldurabilir içindeki boşluğu sen istemezsen?

Kim mutlu edebilir seni, sen hazır değilsen?

Kim yıkar, yıpratır sen izin vermezsen?

...Kim sever seni, sen kendini sevmezsen?

Her şey sende başlar, sende biter..

Yeter ki yürekli ol, tükenme, tüketme,

Tükettirme içindeki yaşama sevgisini..

"Ya çare sizsiniz yada çaresizsiniz !"

resim6.jpg

Sana her sarıldığımda,
İçimin huzurla dolmasına engel olamıyorum..
Varlığın bana huzur veriyor.
Bana ne yaptın böyle hiç fikrim yok ,ama

Seni çok ama çok SEVİYORUM

ben sevgiyi sevdim ben güzel duyguyu sevdim...ben şevkati sevdim ben beni sevmeni sevdim..ben seni işte çok sevdim sense beni hep üzmeyi tercih ettın ve gittin...olsun ben zamanla alışırım bunlarada..ben ne acıları yendim alışkınım,acı çekmek benim KADERİM...sen beni bu şekilde ölecekmi sandın "evet"ben ölü gbide yaşarım ama yine yaşarım..sense beni çok iyi yaşıyor sandın..verdiğin acıları unutur sandın.yok be canım unutmadım unutamam ki...sen beni taş mı sandın,taş olsam yine ağlardım...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Seversiniz bazen... Hiçbir mantıklı sebebiniz olmadan, çünkü Aşk kapısından içeri girdiğinizde karşılaştığınız ilk cümle; "Sebep aranmaz gönül dergahında, suale lüzum yoktur" diye... Öyle mukaddes ve acı bir şey ki bu; Ağlattığı kadar güldürür, hüzünlendirir, mutlu eder... Aşk bir Abdurrahim Karakoç 'un ;"Yar deyince kalem elden düşüyor "değişidir kimi dillerde... Yüreklerde tüten bir sevda kadar katrı matemdir bazen de... Aşk sırrına erenler ne güzel ifade etmiş suret dışındaki manayı, görmekten çok hissetmeyi, bellemeyi, yar evi diyebilmeyi... Ne güzel ifade etmiş şair; "Herkesin gecesi aynıdır ama karanlığı farklı..." Aşk da tıpkı bu tanıma benziyor belki de... 3 harfte bitmiş, ve her gönlün heybesine göre omuzladığı bir bedeldir kimi zaman ... Aşkı, askı bilen, gören, hisseden ifade eder kimi zaman; Nazım hikmet memleket kadar derken, Cemal Süreyya Gökyüzü ifadesini kullanır... Bense içimde kelebekler uçuşturan KELEBEK avcısı olarak nitelendiririm kim bilir... Belki de bir gün şu satırlarda bir araya gelirsek şayet; aynı cümleyi, aynı satırları ve aynı kitabın altını çizmiş bir vaziyette bulursak kendimizi bizde o zaman aşk yolculuğuna başlamış iki yolcu oluruz ne dersin?

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Rüzgârın esmesiyle yapraklarının hışırtılarını duyduğu ama dokunamadığı bir ağacın gölgesinde oturmak ve bundan hiç şikâyet etmemek gibiydi uzaktan sevmek.​