• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Uzaktan Eğitim İçin Düşünceleriniz Nelerdir?

OBir

MEB
Özel üye
En sağlıklı şekilde atlatılması dileğiyle. Tüm dünya ile birlikte biz de sahada öğreniyoruz. Büyük ihtimalle bu yıl okullar açılmayıp uzaktan eğitim olarak devam edilecek. Şu belirli sınıflar başladı ama kanaatim birkaç hafta sonra onların da uzaktan eğitime döneceği şeklinde.

Neomisin

Özel Üye
Özel üye
Fazla hasta görmeden bilgiler sadece teorikte kalıyo.Vizit sayımız azaldı.Bu kötü.Derslerin online ilerlemesi ise iyi şu an.Çünkü gruplar çok kalabalık.Derslikler de çok havasız.Virüsün yayılması çok kolay olurdu.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Egitim kaliteli olsa uzaktan da olsa olur illa okula gitmek gerekmiyor. Ancak uzaktan egitim için bir alt yapi yokken herkes kendi imkanlariyla bir seyler yapmaya çalisirken zor ilerlediğini ve bu süreçte olan yine olanın çocuklara gençlere oldugunu düsünüyorum. ve imkani olmayanlar ne yapicak ??
(sanki yakindan egitim vardi da uzaktani sorguluyoruz )

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şu an öyle bir karmaşa var ki resmi hiç bir açıklama yok. Herkes bireysel olarak şöyle olacak böyle olacak diye fikir beyan ediyor. Bu hafta şekillenir her şey. Bugün 1. sınıflar okula başladı süreç izlenecek diğer sınıflar gelişmelere göre başlayacak veya uzaktan eğitime devam edecekler.

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bizim üni hala açıklama bile yapmadı bekliyoruz benim düşüncem uygulamalı dersleri zorunlu olan gençlerin hibrit eğitime geçmesi lazım çünkü şahsıma konuşuyorum uzaktan eğitimden hiç bir şekilde fayda görmüyorum