• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Uykunuzu Kaçıracak Gerçek Hikayeler

cemree

=)=)
V.I.P
19. Bir gün kızlarımdan birinin diğerine geceleri odasında ışık açıp açmadığını sorduğunu duydum. Odasında yatağın olduğu tarafta ışık gördüğünü söylüyordu.

Öteki kızım tereddüt bile etmeden 'Büyük ihtimalle koruyucu meleğimi gördün. Ben her gece seninkinin yatağının ucunda oturduğunu görebiliyorum.'

cemree

=)=)
V.I.P
20. Kızım bir gün eğer birisi başımı keserse onu benim için taşıyabileceğini söyledi. Teşekkürler tatlım.

cemree

=)=)
V.I.P
21. Üç yaşındaki kızım erkek arkadaşının bodrumda ölü olduğunu söyledi. Ve eğer diğeri de dinlememeye devam ederse onun da aynı yere gideceğini ekledi.

cemree

=)=)
V.I.P
22. Birkaç yıl önce bir aile için bebek bakıcılığı yapıyordum. Bir gece anneleri beni aradı ve acilen gelmemi söyledi. Çocuklar uyandığında orda olmamı istiyordu çünkü annesi beklenmedik bir şekilde vefat etmişti.

Sabah çocuklara bir şey söylemememi istedi çünkü bütün çocuklara aile olarak beraber söylemek istiyorlardı. Sabah ilk uyanan dört yaşındaki kız 'Büyükannem öldü değil mi?' diye sordu.

Neden böyle dediğini sorduğumda bana 'Çünkü rüyamda bana veda etmeye geldi ve bir melek olduğunu söyledi. Melek ne demek?' diye cevap verdi.

cemree

=)=)
V.I.P
23. Kızım camdan dışarı bakarken gülüyor ve 'ce-ee' yapıyordu. Ne yaptığını sorduğumda büyükannesiyle oyun oynadığını söyledi. Hangi büyükannesi olduğunu sordum ve 'Sen onu tanımıyorsun. Camın dışında oturuyor. Senden hoşlanmıyor.' dedi.

cemree

=)=)
V.I.P
24. Küçük erkek kardeşim beş yaşında böbrek yetmezliğinden neredeyse ölene kadar anneme sürekli 'Senin erkek kardeşin olduğum zamanı hatırlıyor musun? Anneannem ve dedem bizim anne ve babamızdı.'

'Öldüğüm zamanı hatırlıyor musun? Araba kazası o kadar şiddetliydi ki güneş gözlüklerimi fırlatmıştı.' diye sorular sorardı. Kimse ona o doğmadan önce amcamızın bir trafik kazasında öldüğünü söylememişti.

Sarhoş bir sürücü tarafından öldürülmüş ve güneş gözlükleri arabanın arka koltuğunda bulunmuştu.