• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Uykunuzu Kaçıracak Gerçek Hikayeler

cemree

=)=)
V.I.P
UYKULARINIZI KAÇIRACAK GERÇEK HİKAYELER


Çin'in Changzhou, Jiangsu bölgesinde yaşanan bir olay doktorları hayrete düşürdü. Yeni doğan bir bebeğin karnındaki şişlik ve kilosundaki anomali, ürkütücü bir gerçeğin göstergesiydi.

Hemen tetkikleri yapılan bebeğin karnında tam 16cm çapında bir tümör tespit etti. Doktorlar henüz 8 günlük olan bebeği derhal ameliyata aldı.

Ameliyatta doktorları asıl şoke eden tümör zannettikleri kitlenin aslında bebeğin karnında büyüyen 'parazit ikizi' çıkması oldu. Hong Kong Medikal Journal'da yayınlanan bir makaleye göre 'parazit ikiz' sendromu, her sene 500bin doğumda bir gerçekleşiyor.
 

cemree

=)=)
V.I.P
BEBEK NEREDEN GELDİ ?

ABD'de yaşanan bir olay, polis teşkilatı dahil herkesi korku içinde bıraktı.

Michigan, Battle Creek'te yaşayan 18 yaşındaki oğluyla beraber yaşayan bir kadın, sabah uyandığında yanında 1 yaşında bir bebek buldu.

Bebeğin yanına nasıl geldiği, kimin olduğunu bilmiyordu ve hemen polise haber verdi.

Önce kadının 18 yaşındaki oğlunun çocuğu olabileceğinden şüphelenen polis bunun doğru olmadığını anlayınca geniş çaplı araştırma başlattı.

Bebeğin gerçek annesine ulaşıldı. Ancak o gece oraya nasıl gittiği konusundaki sır perdesi hala aralanmadı...
 

cemree

=)=)
V.I.P
ÇOCUKLARIN SÖYLEDİĞİ EN ÜRKÜTÜCÜ 24 ŞEY

Öte yandan dünyanın dört bir yanından gelen ve çocukların ailelerine anlattığı tüyler ürperten hikayeler internette büyük hızla yayılıyor... İşte o hikayeler:


1. Annem öldüğünde kızkardeşim yeğenlerime bu haberi vermek için eve döndü. Onlardan aldığı tepki ' Sen neden bahsediyorsun? Annenannem bütün gün bu odada bizimle oyun oynuyordu.' oldu.
 
Son düzenleme:

cemree

=)=)
V.I.P
2. 3-4 yaşlarındayken kızımı odasında gülerken yakaladım. Ona komik olan şeyin ne olduğunu sorduğumda bana 'Önemli bir şey değil anne. Sadece gözleri kaşıkla oyduğunda ne kadar komik bir ses çıkardığını hatırladım.' dedi.
 

cemree

=)=)
V.I.P
3. 5 yaşındaki kızım henüz anaokuluna başlamamıştı ve okuma-yazma bilmiyordu. Bir gün bana çizdiği resmi göstermek için yanıma geldi. Kağıdın üstünde kocaman ve mükemmel yazılmış harflerle 'Sheila'yı görüyorum.' yazıyordu.

Sheila kızım doğmadan kısa süre önce vefat eden kız kardeşimin adıydı. Kızıma kağıtta yazanı sorduğumda hiçbir fikri olmadığını söyledi.
 

cemree

=)=)
V.I.P
4. İlk çocuğum doğduğundan beri içine kapanık, sessiz ve dalgın bir çocuktu. İki yaşındayken bir gün onu banyoda aynanın karşısında dikilirken yakaladım. Kendisini izlediğimin farkına bile olmadı.

Gözlerini kırpmadan aynada kendi gözlerine bakıp 'Her şey çok iyi gidiyor' dediğini duydum.
 

cemree

=)=)
V.I.P
6. İkinci çocuğuma hamileyim. Şu anda üç yaşında olan ilk çocuğum boğazımdan aşağıya inip kız kardeşini almak istediğini söyledi.
 

cemree

=)=)
V.I.P
7. Üç yaşında olan kızım bir gün ağlamaya başladı ve bana o günün oğlunun savaşta öldüğü gün olduğunu söyledi.

Başka bir zaman ise ben hamileyken ölen bir arkadaşımın fotoğrafını gördü. Fotoğraftaki kızın uyuması için kendine şarkılar söylediğini söyledi. Arkadaşım, eğitimli bir opera sanatçısıydı.
 

cemree

=)=)
V.I.P
8. Dört yaşındaki kızım odasında ışık kapalıyken uyumaktan korkuyor çünkü ''Jessie'' 'nin odanın köşesinde durup kendisine hırladığını söylüyor. 'Jessie' kim diye sorduğumda bana genç yaşlarda boğularak ölen bir hayalet olduğunu söyledi.

'Jessie' , 'ölüm' ve evin posta kodunu internette arattım. 2004 yılında, 19 yaşındaki Jessica ''Jessie'' 'nin erkek arkadaşı tarafından boğularak öldürüldüğünü öğrendim.
 
Top