• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Uygun Fiyatlı Amazfit Akıllı Saatler

Akıllı saat alanındaki başarıları ile dikkat çeken Amazfit Türkiye pazarına giriş yaptı. Uygun fiyatlı şık akıllı saatleri ile ülkemize gelen Amazfit büyük ilgi görecek.

Amazfit akıllı saatler

Türkiye pazarına yabancı firmalar giriş yapmaya devam ediyor. Şimdi de adını sıkça duyduğunuz Amazfit firması ülkemize resmi olarak giriş yaptı. Akıllı saatleri ile bildiğiniz Amazfit'in, kulaklık ve akıllı tartı alanında da ürünleri bulunuyor. Ancak firma ilk etapta ülkemize uygun fiyatlı akıllı saatleri ile giriş yapmayı tercih ediyor.

Amazfit Türkiye pazarına uygun fiyatlar ile giriş yaptı​

Amazfit Bip modelini 399 TL'den ve Amazfit Pace modelini ise 824 TL'den satışa sunan firma, sunduğu sağlık özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor. Hem iOS hem de Android telefonlar ile uyumlu olan bu akıllı saatler Türkiye pazarında uygun fiyatları ile yok satacak gibi görünüyor.

Türkiye'de uygun fiyatlı ürünlerin peynir ekmek gibi sattığı ortada. Amazift de yeni ürünleri ile ülkemizde büyük başarıla imza atacaktır. Umarız firmanın tüm ürünleri resmi olarak ülkemize gelir ve uygun fiyatlar ile satışa sunulur.

Kaynak: teknolojioku
 
Top