• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

üyelerimize sorduk -7-

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
yepyeni bir soru sorduk üyelerimize ve gerçekten gelen cevaplar birbirinden güzeldi. bu cevaplarda her şey vardı kiminin en çocuk yani, belki de kara kislari , belki de en uzak sevdalari ya da ışıl ışıl parlayan güneşi ya da özlemleri kim bilir neler neler vardı hissettiklerinde. herkese verdikleri cevaplardan ötürü çok teşekkür ederim. sorumuza gelelim o halde.

bir mevsim olsan hangisi olurdun? neden?

@alemdar
Öncelikle, selamlar. Umarım her şey yolundadır, hayata dair. Güzel bir soru...
Mevsimlerin her biri ayrı ayrı güzel, her birinin özellikleri farklı. Güzel ülkemizde dört mevsimi yaşayabilmek de ayrıca özel...

İlkbahar olurdum; her şeyin ilk olduğu, daha taze, daha berrak olduğu, ilk adımların başlangıcı olduğu, çok sıcak olmayan, çok soğuk olmayan, tam da ortada... Herkesi birleştiren, her şeyin bir araya gelme başlangıcı olan... Her rengi barındıran... Tüm sevdaların yeşerdiği...
İlkbahar olurdum; her şeyin ilklerini yaşamak ve yaşatmak adına...

@bivatandaş
Merhabar..
İlkbahar diyorum ben
İlkbaharda havalar ısınmaya başlar
odun kömür masrafı yok
elektrik doğalgaz faturaları düşer
meyve sebze fiyatları düşer falan filan
fakirin bayramıdır be abi ilkbahar ayları

@Emircan G.
Güz bence yılın son gülümsemesidir,güz de ağaçlar yapraklarını verir kara toprağa...

@Selim C.
Güz.. :/
Yağmur, rügar, sessizlik ve yanlızlık.
Huzurlu bir huzursuzluk yaşatıyor insana..
Ya neden bilmem güz gerçekten de insana ayrı bir huzur veriyor huzursuzlukla birlikte.

Herkeste mi öyle? :/

@BeReNN
Son bahar en sevdiğim

@buhurdan
ilkbahar sonu yazın başları olurdum arıların en etkin olduğu dönem olduğundan ve balın bol olduğu dönem olduğundan mütevellit

[USER=83500]@nazenin [/USER]
iki mevsim olasim var sonbahar ve ilkbahar .. cunku pozitif ve neseli olmayi seviyorum her ne olursa olsun ustesinden gelip rengarenk oluveriyorum. ayni ilkbahar )
Bir digeri aslinda tam aksi dibine kadar karamsar bir yanim da var herkes bilmez mikroskobikler bilir ceker ancak ayni sonbahar )

@MeRciMeK
Ilkbahar olurdum. Ilımlı bir mevsim bence tıpkı benim gibi Cıvıl cıvıl, rengarenk, huzurlu, sakın..

@aşk-ı derun
Kış olurdum yağmuru ve karı benim kadar seven yok sanırım

@Absent
Sonbahar. Kasvetli havaları sevdiğimden sanırım.

@TeBeSSüm
İlkbahar olurdum. Nedenine gelince ilimli biri oldugumu dusunuyorum tipki ilkhbahar gibi ne cok sicak ne de cok soguk

@ZeyNoO
Eylül olurdum
Her yaprak dökümü, yeniden doğuşu, yenilenmeyi hatırlatır bana

@derin mavi
Yaz yerine kışı severim ben mesela. Sıcak güneşin yerine içimi titreten soğuğu severim.
Yağan yağmuru, lapa lapa yağan kar'ı severim.
Diğerleri denize girip deli gibi eğlenirken kar yada yağmurda saatlerce dolaşmayı severim.
Çukurlarda biriken sulara basmayı, bozulmayan kar da ayak izimi çıkarmayı severim.
Erken kararan havayı daha bi severim.
Karanlığı severim.
Bir kış gecesinin sonunda herkes uyurken, uyanık kalmayı ve düşünmeyi severim.
Odam da, dışarıda yağan kar veya yağmurla birlikte, odamı aydınlatan küçük bir direk ışığıyla beraber yatağıma kıvrılmış, yalnız kalmayı severim.

@Sentinus
Sonbahar olurdum kesin.
Sonbahar bana göre aşkın mevsimidir.

@KıRMıZı
Son bahar..
Ne soğuk ne sıcak en yaşanacak mevsim

@Nazım Paşa
Hmm.
Kış. Çünkü üşengecum. Meyve falan yetişmezdi.

@Papatya
İlkbahar olurdum.

Kimi zaman öyle sıcacık neşeli kimi zamansa durgun serin ve usul usul yağan bir yağmura benziyorum.

@YoRuMSuZ
Kesinlikle yaz olurdum. Güneş ve denizsiz bir yaşam düşünemiyorum çünkü.

@Çağlayağmur
Ilkbahar olurdum. Herşeyin hayat bulduğu bir mevsim çünkü. Doğanın uyanışı ve bunun insana verdiği enerji bana göre hiçbir mevsimde bu mevsim kadar değil.

@Düş
Doganin en guzel renklerini bize sundugu,ılık ılık ruzgarlarin estigi, huzun dolu SONBAHAR olurdum.

@dderya
ilkbahar olurdum çünkü çok heyecanlı

@Katip
İlkbaharı isterdim.
Güzelliğin,yeşilin,sağlığın,sakinliğin,başlangıcın,inancın,güvenin adıdır ilkbahar. İlkbaharda arılar,karıncalar doğaya koşar şenlenir cıvıltılarla vızıltılarla doğa. İklbaharda yüreğimiz kuş gibi olur sevda kapıları açılır,özgürlüktür ilkbahar. Ben hep ilkbaharda yeniden tutunurum hayallerime ve sevdiklerime...

Düzenleyen yönetici: