Üyelerimize Sorduk-4

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Bir film yapsaydın adı ve konusu ne olurdu?
@YoRuMSuZ
Hiç aklıma gelmedi ki Güz yangını olsun bari nasılsa benimde rolüm var :)

@CeBuR
kesinlikle bir aşk filmi olurdu . konusu benı tanısaydı severdi diyen kişilerin çektikelerini anlatırdı yani platonik aşıkların gözünden sevdikleri kişilerişlenirdi . fakat farklı yerde yaşayan iki farklı kişinin yaşantısını anlatırdı biri kız biri erkek olarak sendikleriyle olan diyalogları ve çektiği platonik aşk acıları . ve filmin sonunda seyirciler bu ikisi birbirlerini tanısalar birbiribe çok yakısırdı diyebilmeli . .
ADI NE OLURDU : BELKİDE

@_nehir_
Zor bir soru oldu bu ya hazırlıksız yakalandım :D
Bir yol filmi olsun mesela, film boyunca ana karakter çıktığı yolculukta, kendi içine dönüşler yaşasın. Adı da karakterin ismi olabilir. Mesela Nehir :P

@SizinSesiniz
bilemedim ki herhalde "delilerin akıllı dünyası" olurdu sanırsam :))
konusu ise bir akıl hastanesinde geçerdi. Herkes bunlara akıl hastanesinde olduğu için "deli" gözüyle bakarlardı ama asıl delilerin dışarıda olduklarını, dışarıda kalan insanların deli olduklarını ve akıl hastanesinde yatanların sadece üstün zekadan dolayı orada olduklarını ve orada bulunan akıl hastalarının örgütlenmesi sonucu biraz uzay aracı yapmaları ve bu araçla uzaya gitmelerini anlatan film olurdu :)) çok mu saçmaladım :))

@JosTeR
Filmin Adı : Özgür Adam :)

Filmin Konusu : Fikir ve düşüncelerini özgür bir şekilde dile getirebilen, diğer insanlara göre çok farklı bir yasamı olan ve yaşadıkları ve hayata olan bakış acısı ile insanlarda hayranlık bırakan bir adamın hayat hikayesini yazan bir film yapardım :)

Fİlmin Türü: Belgesel olurdu sanırım :)

Aslında ilk Tribün hayatı ile ilgili bir film düşünürken bir anda konuyu değiştirdim :)

@Papatya
Ustalar ve Çırakları
Sabahlar ve Akşamlar
1.si Bir insanın nasıl büyüdüğü olurdu konu, nasıl yetiştiği, olgunlaştığı.
2.si Doğum ve ölümle ilgili olurdu

@ZeyNoO
Adını "Şaka Gibi" koyardım
Konusuda günlük hayatımız ile ilgili olurdu :)

@~Esinti~
İhanet
Konusu acı son

@Düş
Su siralar hic yaratici degilim yahu :)
Sanirim gri sehir olurdu. Hic kimsenin yasamadigi,terkedilmis sisli bir sehir. O sehrin icine hapsolmuş,tam kurtulacakken tekrar tekrar ayni yere gelen,yavas yavas tukenip yok olan bir kadin. Başrolünde tabiki ben :)

@buhurdan
konusu kesin arılarla ilgili olurdu kahramanlar da arı olurdu adı da her halde kod adı: arı olurdu senaryoyu daha yazmadım o yüzden fazla bilgi veremiyorum :D

@ibR@hiM
şimdi film yapacak olsam duygusal olduğum için duygusal temalı olurdu ve romantik biraz da komedi içeren hafif mizahlı bir film düşünürdüm :)
duygusal aşk tesadüfleri sever her zaman için o bakımdan böyle bir isim düşünürdüm :)

adı:tesadüf aşk
konusu:iki kişinin tesadüf eseri karşılaştığı ve sürdürdüğü imkansız aşkı yaşamaları...
tür:romantik

@Sentinus

Adı Tanrı Dağının Çocukları olurdu belki de. Büyük Türk ulusunun doğuşunu ve kahramanlarını konu alırdım. Gerçekçi bir tarih bilgisi kullanarak, Türk ırkını bütün dünyaya tanıtmaya çalışırdım sanırım.

@-araz-
cehenneme kadar yolun var☺

yediği tüm kaziklarin intikamını almaya çalışan bir kadın ne kadar tehlikeli olabilir gerisini siz tahmin edersiniz.

fakat bu bir film olsa olurdu gerçekte yapar miyim yapamam kuş gibi yüreğim var benim☺

@TeBeSSüm
"Vazgeçemediklerim" olurdu ismi. Konusu da ailenin önemi olurdu :)

@Çağlayağmur
Him ismi çekirdek ailem olurdu. Konusuda mutlu mesut geçinen aile olurdu. :)

@KıRMıZı
Adı: Kan kokusu
Gerilim polisiye o tarz bişey olurdu... Seri cinayetler ve onları çözmeye çalışan katili arayan güzel bir kadın polis..

@alemdar
Hımm, aslında çok isim var kafamda, ama AİLEM VE BEN koyardım ilk filmin adını...

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Bakın şimdi gözüne ışık tutulmuş tavşan gösterecem size :D

@dderya 31 Ocak 2017
Kod:
selamm :) bir film yapacak olsan adı ve konusu ne olurdu?
@merakettim 13 Mart 2017
Kod:
Ve aleykum selam.Cok ani bi soru oldu, aklima bisey gelmiyo:D
1 bucuk ay gecmis olsa bile:D