Üyelerimize Sorduk - 3

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Üyelerimize sorduk?

Sence Çerezforum'un olmazsa olmazı nedir? Neden?

bakalım kimler ne cevap vermiş..:)

@Rigel
Samimiyeti. üyelerinin gerçekten az çok birbirini tanıyor olması. Ve en önemlisi ciddi bir şekilde en tepede tutulan saygı çerçevesi.

@alemdar

Bölümler... Özellikle yeni kullanıcı arkadaşlar için, iyi bir yol gösterici... (Gerçi her yeri, her kişisi olmazsa olmaz ya) :-)

@Papatya
Bence çerezforumun olmazsa olmazı üyeler arasındaki dostluk.

@dderya
Ayyy bir yıgın şey olmazsa olmaz Kirmizim ya :D
ama en onemlisi ve eglencelisi forum oyunlari olmazsa olmazz :P

@nazenin
Samimiyeti :)
Daha ilk günden beri kendimi buranın bi parcasi olarak görüyorum ilk adim attigimda o sıcacık içten karşılama bu koca ailenin bi ferdi yapiverdi beni.
kendi evimde bulduğum huzuru tatlılığı burda da buldum ve evimde nasıl rahatsam aynı rahatlikla her gün cerezdeyim .olmazsam özlüyorum eksik gördüklerimi özlüyorum merak ediyorum
Cerezforumu özel kılan herkesi kucaklayan ve bunca yıl aynı tutan şeyin samimiyet olduğuna inanıyorum o olduğu surece daha coookk kocamanlaşıcaz inş :)

@merakettim
Başta sen olmak üzere
@KıRMıZı tüm arkadaşlarım ve forum oyunları tabiikide. ;)

-Tanıdığım için.
-En fazla vakit geçirdiğim bölüm.

@kAşİf
oyunlar..vakit geçirmek için eğlenceli..

@beyefendi
Bence çerez forumun olmazsa olmazı devamlı bilgi paylaşılıyor olması tabiki. haber olur program olur odev olur dini bilgiler işte tarihteki bilgiler bunlar olmazsa olmazı zaten oyun filan var kelime değiştir en son hangi takımı n adı yazılacak çağrışım oyunu bunlar işte gereksiz hiç olmayacak şeyide onlar

@Aşk
Sohbet ve Oyunlar bölümü :) *-*

@Çağlayağmur
Hoşgörü, iyi niyet, samimiyet,dürüstlük bence olmazsa olmazı. Çünkü bunca zaman bu duygularla forumda olanlar kalıcı ve güzel arkadaşlıklar dostluklar kurdu.

@SizinSesiniz
Bence üyeleri ve dostluk ortamı. Çünkü herkes çok sıcak ve güler yüzlü.

@OBir
Eski üyeler

@katip
Samimi,saygılı ortamı...

Patronun cevabını sona sakladım.. Ne olabilir sizce:)

@YoRuMSuZ
Üyelerimiz elbette.

eski üyelerimize sorduk konuları:
Üyelerimize Sorduk-1

Üyelerimize Sorduk-2

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Ne kadar güzel, ne kadar özel bir konu olmuş @KıRMıZı . Koskocaman teşekkürler, hem bir nostalji turu da yaptırmış oldun bizlere, hem de buradakilerin forum hakkındaki pozitif düşüncelerini paylaşmalarını sağladın. Herkese kocaman teşekkürler, iyi ki varsınız...

Beğenildiyse ne mutlu bana..eskisi gibi çok fazla katkıda bulunamıyorum..elimden geldiğince bir adım atmak istedim..

Soruma beni kırmayıp yanıt veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim..