Üyelerimize Sorduk (21)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Kırmızı
Matematik okumak isterdim çocukken ama öğretmen olmak değildi amacım farklı birşey olsun derdim hep öyle de oldu.. Matematik değil ama Aktüerya (Sigorta Matematiği) okudum.. Sigorta sektöründe çalışıyorum.. İşimi seviyorum.. İş ve Eğitim konusunda keşkem yok.. Mutluyum bulunduğum yerden..

Qasem
Benim hayallerimde hep en büyük olmak vardı. Zalimlerin tahtı ancak öyle sardılabilirdi. Korkmayan, yürekli ve mazluma kol kanat geren bir adam olmak istedim hep..
Şükür amacıma hedef hedefime amaç koydum. Çetin şeyler atlattım ve sonunda hayal ettiğim gibi biri olma yolunda hala yürüyorum. Belki çok büyük olmadım. Gücüm tüm zalimleri durdurmaya yetmedi ama zalime dur diyecek yürek ve kudrete sahibim.
Kalemimden bileğime mazlumların safında zalime inen balyoz olacaktır Her daim.
Paradoks
Savcı :) olmak isterken müdür olduk iyimi :)

Obir
Hedefin öğretmenlikti ve hedefe ulaştım

Bivatandaş
Sınıf öğretmeni olmak.
Esnaf olduk

Aşk- Derun

Öğretmen olmak isterdim. hep öğretmek isterdim birşeyleri. ama seff oldum

Oezlem199
Ooo üniversiteye gidip büyük birşey olmak isterdim ? ama olmadı maalesef

İreeem42

Senarist olmak istiyordum adalet öğrencisiyim ve galiba katip olacağım

Orhan-38
Psikolog olmayı çok isterdim elektronik müh oldum..

Nazenin

Beyin cerrahı olmak istiyordum anne oldum :D :D

Simurg
Henüz öğrenciyim doktor olmak hedefim zaten bu yolda ilerliyorum ?

Yeşim434
ögretmen di ama malesefki sartlar musade etmedi kaldi olsun ben üzülmüyorum simdide cok güzel bir Anne oldum iste :))

Sentinus
Genetik mühendisliği istiyordum ama elde olmayan sebeplerden dolayı elektronikçi oldum :D Alakaya maydanoz bir meslek seçimi ama dimi :D

Yorumsuz
Ben mühendis olmak istiyordum, ama öğretmen olmam için sanki bütün dünya şartlanmış gibiydi.

Yılmaz27
Polis olmak istiyordum güvenlik oldum

Neomisin
Doktor olmak istiyordum sanırım hekim oluyorum?‍⚕️

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Araz

hep içimde bi sağlık bölümü okumak vardı küçükken fakat lisede seçtiğim bölüm nedeni ile sağlıkçı olamadım.universitede iktisat ardın da edebiyat okudum şu an kadrolu ev hanımıyım:)arada derskere falan fidiyorum

Tebessüm

Edebiyat ögretmeni olmak istiyordum, ev hanımı oldum ?

KaderKatibi
Geçti benden hayalde kaldı. Piot yerine iyi bir gemi kaptanı oldum ?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
gönderilere bakinca nerde ise hic kimse sevdigi yada hayelindeki meslege ulasamamis ama ( yine cok sükür herkes birseyler yapmis alinlarin teri ile kimseye muhtac olmadan calisip kazanip geciniyor cok sükür bü günlere Allahim herkese nasip etsin ...

Son düzenleme:

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
gönderilere bakinca nerde ise hic kimse sevdigi yada hayelindeki meslege ulasamamis ama ( yine cok sukur herkes birseyler yapmis alinlarin teri ile kimseye muhtac olmadan calip kazanip geciniyor cok sükür bü günlere Allahim herkese nasip etsin ...

Yalnız değiliz