Üyelerimize Sorduk (20)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Fallon Tonight Thumbs Up GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Tebessüm

Derslerine çok çalış, sev ama kimseye haddinden fazla değer verme ve kimseye güvenme.

@bivatandaş
sakın büyüme çocuk...
acıtırlar canını canım dediklerin
an gelir acından ölmek istersin
ölmeye bile hakkın olmaz beceremessin..

sakın büyüme çocuk...
hayatta dimdik dursanda an gelir yıkılırsın
bedenin ayakta kendince güçlüsün
dost bildiklerin düşman olur anlayamazsın
acıtırlar canını canım dediklerin geriye dönemezsin

sakın büyüme çocuk
öldürürler içinde kalan temiz duygularını
kirletirler çocukca kurduğun saf hayallerini
en sevdiğin vurur arkandan en büyük darbeyi
sakın büyüme çocuk kanatırlar dağlarlar yüreğini

kal masum çocuksu temiz duygularınla kirletmesinler seni
ağlasan düşmekten dizin acıdı olsun adı çektiğin acı
büyüdükce kanar kalbin durmaz sızısı..

sakın büyüme çocuk
can evinden vurur canım dediklerin de seni.

@alemdar
Neler demez dim ki... İşin latifesi. Aslında o zaman ki düşünceler de güzel olduğundan pek birşey bulamıyorum. Ama illaki birşey demek gerekirse, çocukluğunu iyi yaşamış sın ve iyi ki hep güzel düşünceler içinde olmuşsun. Tüm çocuklarımıza, güzel bir dünya bırakabilmek ümidiyle... Sağlıkla, neşeyle ve huzurla...

@OBir
Hedeflerinden sapmadan yola devam etmelisin, yoksa hayallerin suya düşebilir küçük. :)

@Katip

Yaşının kıymetini bil hayatı dolu dolu yaşa,derslerine daha fazla çalış ki büyüyünce pilot olasın ;)

@yesim434
Hiç büyüme başkalarını anlamaya çalışma. Büyüyünce ve anladikca bazı şeyleri toz pembe hayallerin bir anda kara bulutlara döner yoksa. Onca şeyin ortasındasın belki şu an ama merak etme birgün hepsi bitecek. Sadece güçlü kalmaya devam et. Ve asla hata yapmaktan korkma. Hata yapmayan insan hiçbir şey yapamayan insandır. Önemli olan hata yapmak değil yaptığın hatalardan der çıkarabilmek.

@Sentinus
Arkadaş çevrene dikkat et. Kimsenin aklına uyma. Ve hayallerinin peşinden koş. Bu hayat senin hayatın, sen yaşayacaksın. Sakın başkalarının etkisi altında kalma.

derdim sanırım.

@Çağlayağmur

Kendi adımlarını atarken kesinlikle tereddüt etme. Bırak yanlış olsun belki üzülsün kırılırsın ama bu seni daha güçlü kılar.

@EsRaRenGiz

Keşke bir an önce büyüsem diye düşünme, çocukluğunun tadını çıkar ve ailenin kıymetini bil her zaman yanında olmayacaklar.

@-araz-

keşke çocukluğunu çocuk gibi yaşayabilseydin..bunca yük bunca dert fazlaydı at omuzlarından kendine gel çocukluğunu bilderdim

Aşĸ-ı DeruN

Niye dünyaya geldin oğlum.. Derdim

@oezlem1999

Valla hic düşünmedim. Muhtemelen cocuklugumdaki Ben’ e şöyle derdim. Hayat zor, birşey elde etmek istiyorsan savaşmayı azla bırakma, ve kendini ne mutlu ediyorsa onu yap cünkü hayat senin ve Insan bir kere hayata gelir.

@OkYaNuS
Kimsenin güzel sözlerine kanma, her seni seviyorum diyene inanma, ÖZÜNE ULAŞ VE ÖZGÜR OL KENDİN OL, OL Kİ kimseye boyun eğmek zorunda kalma, seni sen olduğun için sevenlerle ol, mutlu olduğun şekilde yaşa one der bu ne der umursama, hayallerinden vazgeçme ve olmayacak duaya amin deme mesela en başta onu dileme artık

@Simurg

Yeter artık yaramazlıkların herkes gibi olsana sen de ufaklık ?

@nazenin

Her anını her duygunu dibine kadar yaşa kimseye takılma içinden geldiği gibi

@YoRuMSuZ

Büyüme çocuk olduğun yerde kal. :)

@Polyanna

Kendini sev seninle dalga geçenlerin ağzının payını ver asla sessiz olma hep güçlü özgüvenli ve cesur ol ?✨

@HTCNur

Sıkma canını, her şey olacağına varıyor.Sen sadece istediklerin, amaçların için gerekeni yap.Her zaman mutlu olabilecek bir seyler bul.Bunları her zaman söylüyorum kendime bu arada.?????