• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Üyelerimize Sorduk-1

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Kız Allah seni kahretmesin :D Ben sana hastayım şimdi kafamı toplayınca yazayım demedim mi insan bunu mu koyar cevap diye :D İyi güldüm sabah sabah :D

~meLek~

GalataSaray'ım
Nehir güzel özetlemiş konuyu :D
Koptum :D :D

aynen.

anam anam kız burda yayınlayacağını diyeydin,ben neler yazardım,anket gibi bir şey sanmıştım :D

Heyecanı kacıyo ki öyle ;;P :D

Hasta olduğum ilk gün bana sorulan bu soruyu, @~meLek~ kendisi için soruyor sandım. Sevdiğim kelimesini sevmek anlamında algılamıştım. Ama sevdiğin kişi manasında sormuş meğer :P
Ve sorduğunda düşündüm bu kız niye kendisi için şundan bundan vazgeçer mi diye soruyor ki dedim :)) Şaşırdım. Acaba dedim kırıcı bişey mi yaptım da böyle birşey sordu. Soruyu yarım yamalak anlamış hasta bir benden çıkmış bir cevap :D Kendime güldüm :D

Bidahakine ins dediğin gibi hasta anına denk gelmiss :P

Bir proje üzerinde çalıştığını düşünmüştüm ama burada yayınlayacağın aklıma gelmemişti. Faka bastın hepimizi. Aynı zamanda tebrik ederim fikirlerimiz kişiliğimizin ipucudur:)

Kimsenin aklına gelmezdi,sevdim bunu sık sık yapcam :cool:

iş saatimde bana böyle sorular sorma küçük saçmalıyorum :P

Bende en çok @_nehir_ yanıtını beğendim :D

Farkındayım zamanlama yanlıs olmus :D

Vaayyyy güzel olmuş konu :) Ya eklerken bari harf hatalarını düzeltseydin :P

Tebrikler beğendim bu tarzı @~meLek~:D

Beğendiğine sevindim:)
Harf hataları düzeltmiyorum ne yazık ki üyeyedn gelen ilk cevap ne olursa olsn onu paylasmam lazım prosedür gereği :D :D

Olayın şokunu atlatamayan tek kişi ben olmamışım :kik
Çok eğlenceli buradan kimin ne düşündüğünü okumak :kik

Bi dahakine hazırlıklı olursun artık :P

bence de çok eğlenceli olmuş.. :) bidahaki soru ne olur meraklandım şimdi.. :D

Beğendiğine sevdindim sahramm :) En yakın zamanda yeni soruda gelcek :P

çok şaşırdım ya :D guzelmis :)

Cok ciddiyim en cok snn cevabını beğendim kısa ve öz :D

Kız Allah seni kahretmesin :D Ben sana hastayım şimdi kafamı toplayınca yazayım demedim mi insan bunu mu koyar cevap diye :D İyi güldüm sabah sabah :D

nehircim gec kaldın ya :D Bi dahakine :D

Hastalığın şokuyla bende saçmaladım nehircim yalnız değilsin :D

o kadarda kötü değildi ya cevabın :D

Düzenleyen yönetici: