Üyelerimizden Esra İle Keyifli Bir Söyleyişi

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
AybüKe
Slm cnm nasılsın iyi misin diyerek başlayalım röportaja istersen:)

Bize kendinden kısaca bahseder misin? Esra kimdir ne yer ne içer ?

Esra881

jane-gif.gif

Ben ruhu kabına sığmayan bir insan olarak tanımlarım kendimi.. özgürlüğüne düşkün bir insanım ve oldukça rahatım, telaş sevmediğim şeydir.. eğlenmeyi bile seven insanları bende severim çünkü adrenalin en sevdiğim hormondur.. kısacası ben çılgın, deli dolu , ne yapacağı hiç belli olmayan, yeri geldiğinde üzülen ağlayan yeri geldiğinde kahkaha atan ve kendi çapımda zor bir hayatı olan bir insanımm :-)

AybüKe

Tek kelimeyle çok güzel özetlemişssin kendini ;)
Hazır üzülmekten bahsetmişken Esra'yı neler üzer? Neler mutlu eder? :)

Esra881

Bir insanın yalan söylemesi , sözünü tutmaması, bir soru sorduğumda cevabını alamamak (garip gelebilir ama beni çok üzer) ...beni mutlu eden şeyse ; karşımdakini mutlu etmek,zor durumda kalan birine yardım etmek, sadakat... aklıma şimdi bunlar geldii :-D

AybüKe

Aşağı yukarı bu durumlardan bende muzdaribim cnm ;)
Beğendiğin ,beğenmedğin huylarını sorsam:hey

Esra881

Ahaha.. beğendiklerim rahat olmak, çok kafaya takmamak,bir derdim olduğunda kendimi rahat hissetiğim kişiye derdimi anlatmak ,karşımdakinin mutluğunu önemsemek vs.. beğenmediklerim ise güven duygusunu hak etmeyenlere vermek, sevdiğim birinden darbe alınca kendimi bertaraf etmek ve fedekarlık yaptıktan sonra pişman olmak...

Aybüke

:)
Hobi ve fobilerin nelerdir ?

Esra881

Hobilerim bu aralar sporla uğraşmak, öprenmek, doğayla iç içe olmak, sevdiğim biriyle sohbet etmek vakit geçirmek, korku filmi izlemek... fobilerim ise yalnız kalmak ve karanlık

AybüKe

Esra nasıl bir çocuktu ?

Esra881

Oo yerinde bir soru olmuş.. benim çocukluğum dillere destandı ve eminim kimse benim gibi bir çocuk istemezdi o kadar yaramazmışım ki ..merağına yenik düşüp birinci kattan atlamışım gerisinide siz düşünün, tehlikeli işler yapan bir çocuktun severdim ama çok mutluydum kendi çapımda ..

AybüKe

O zaman dilimizi ısıralım :)
Senin gibi çocuk düşman başına deyip noktayı koyalım ;)

Çocukken herkesin bir hayali vardı .Peki senin en büyük hayalin neydi?

Esra881

Doktor olmaktı hiç evcilik oynamadım yaaa hep doktorculuk oynardım ben.. :-D

AybüKe

Peki bu hayelene ulaşabildin mi cnm :)

Esra881

Maalesef sağlık sorunlarım var benim.. ama sağlıkla uğraşmaya ve kendimi geliştirmeye devam edeceğim..

AybüKe

Çok çok geçmiş olsun cnm herkes hayalini gerçekleştiremiyor işte

Peki neden doktor olmak

Esra881

Aynen öyle bazen hayat şartları seni engeller :-)çünkü seviyordum ya içten geliyordu öyle.. bi sebebi yok aslında

AybüKe

Hayırlısı diyelim artık
Kısmetten öte köy yoktur bende öğretmen olmayı isterdim ama olmadı işte:foto:hecanim
En çok neyi ve ya kimi özledin ?

Esra881

En çok sağlıklı zamanlarımı ,ailemi, arkadaşlarımı özledim...

AybüKe

Umarım sağlığına ve ailene en yakın zamanda kavuşursun

Yaptığın en büyük çılgınlık neydi?

Esra881
Ooo çılgınlıktan çok ne varr hangisini söylesem bilemedim. Şunu çok iyi hatırlıyorum ki çevredeki en uzunnn ağaca tırmanıp aşağı atlamak .2 katlı bir evin çatısından atladığınızı düşünün

Aybüke

Düşenemiyorum bile Ⓜ:yettiiii

Çocukluğu dair izlediğin dizi veya ,dinlediğin şarkı hangisiydi bizimle paylaşır mısın?

Esra881

5 yaşındayken en çok dinlediğim şarkı

En çok izlediğim dizi yok ama çizgi film vardı
Hugo ve tolga abi

Hızlı Tur Bölümü
Burcunuz :
Koç

Tuttuğunuz takım:fenerbahçe

Uğurlu eşyanız?kalemim

Yaşadığını şehir:ankara

Öğrenim durumu: üniversite

Sigara ve Alkol kullanıyor musunuz?hayır ikiside yok

En sevdiğiniz renk? askeri yeşil

Ne tür müzik dinlersiniz? hoşuma giden müzikleri dinlerim ayırt etmem

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni? şanışer /ben kimim nedeni yok aslında ruhuma hitap ediyor

Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız? hayatımı bile feda edebilirim :-P

Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider?beni tanıyıp ona göre hareket etmesi

Şu an ruhunun olmak istediği yer? deniz kenarı

İzlemekten keyif aldığın TV programları ve diziler neler? söz dizisi beni çok etkilediği için birtek o var

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan? babam

Hayata ve insanlara bakış açın ? insanına göre değişmekle beraber genelde sıcakkanlıyımdır

Olmazsa olmazın? kesinlikle babam

Hayvan besliyor musunuz? hayır ama bir köpeğim olsun isterdim.

Karşı cinste hoşlandığınız tip? benim kafama uygun biri

Aşk herşeyi affeder mi sizce? affetmez bence affedilemeyecek şeyler vardır.

Benzetildiğiniz biri var mı? halama benzetirler genelde ama bana sorsan yok.

AybüKe

Son olarak eklemek istediğin bir şeyler var mı canım

Esra881

Ahaha buradakileri kısa zamanda çok sevdim iyiki gelmişim iyiki varsınız gg2)

AybüKe

Sen de iyiki varsın cnm iyi ki geldin buralara değerli vaktini bana ayırdığın için teşekkür ederim umarım sorularımla seni sıkmamışımdır

Sürç-ü lisan ettiysek affola :)

Esra881

Ne demek tanımayan insanlar böylece beni daha iyi tanımış oldu çoookk teşekkür ederim..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Harikasınız ikinizde ya, @AybüKe bu konuda zaten tam anlamıyla fenomen oldu sorular hedefi 12'den vuruyor. Ve @Esra881 içten cevapların için kocaman teşekkürler. İnsani yönün çok güçlü kaldı mı hala üniversitelere başkalarının mutluluğundan dolayı mutlu olan tipler ya. :)

Umarım sağlığına da biran önce kavuşursun her şey düşlerindeki kadar güzel olsun yaşamında diyorum. İyi ki gelmişsin iyi ki tanımışız seni. :)

Simurg

Kabullenmiş olmanın dayanılmaz hafifliği...
Özel üye
Vay vay vay ne röportaj olmuş ama efsane benim bile bilmediğim biçok özelliğini öğrenmiş oldum samimiyet harika, tarz harika, her şey harika. Teşekkürler. :D

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Ovv bir Ankara'li daha forum toplanması yapalım bir gün :D
Keyifle okudum emeğinize sağlık
En sevdiğim bölüm burası bir sonraki röportajı sabırsızlıkla bekliyorum :)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ovv bir Ankara'li daha forum toplanması yapalım bir gün :D
Keyifle okudum emeğinize sağlık
En sevdiğim bölüm burası bir sonraki röportajı sabırsızlıkla bekliyorum :)
Daha çok beklersin :)
Yapacak birini bulmak zor canım bir kaç kişiden red cevapı bile aldım
Bakalım ne zamana yapılır bir daha :)