• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ustteki Uyenin Falina Bakk :D:D

Celal28-

Forum Gururu
Walla Bir Yol War Sonu Parlak 2 Ye Ayriliyor Sakalli Bir Amca War Bak Yanindada Bir Adam War Yakin Bir Zamanda Düğün Mü Desem Nişan Mi Desem Birisi Olacak :)

Ulen Be 40 Yillik Falci Gibi Attim Ha:):)

ShadoW

Katılımcı
icimi karattin kelebekk :D:D:D

Evet celal aynen oole anlattin :D:D

Walla celal gelecegini parlak goruyorumm... bir yol war ve oaraya gidiyorsunn... arkanda da bir suru kisiler war... herkesin elleri havadaa bagiriyorlarr cagiriorlar gibi duruyorr... pek parlak deill... ileride goruntu kesiliyorr :D:D:D:D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
a be ben evet ben evet görüyorummm görüyorumm başın dertte senin üstelikte bir dert değil :D
yanlız sıkma canını ne de olsa önümüzdeki 30 yıl hariç bir ömür boyu mutlu olacaksın :D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
a be ben evet ben evet görüyorummm görüyorumm başın dertte senin üstelikte bir dert değil :Dyanlız sıkma canını ne de olsa önümüzdeki 30 yıl hariç bir ömür boyu mutlu olacaksın :D

ShadoW

Katılımcı
Ne olmus ki 30 yila ? :D

abe senin yoolun kapanir gorurum.. abe ayatin kararir.. senI bi yera kapatila.. zen orada waalaa yanI deIsIk bIsI oluu... :D BagIrIrsIn cagIrIrsIn.. ic bisi gorukmess... vaala Ilerda ayatin karariyor ! :(

Walla icini karatmak isteme cilginim... :D:D Ama oole gorurumm :D

Boswer sen mayahsin zaten boole selere aldirmassin :):) ;)

Sen demistin ya mayak oldugunuu :):)

gölge düşmüş peşine adım adım seni izlioo
hanede biri var senden gizli bişeyler yapıoo
komşulardan biri senin dedikodunu yaymaya çalışıyor
iş yerindemi deseeeeemmm okuldan mı deseeeeeemmmm işte öyle biyerdeen seni çekemeyenler varrrrr
akrabalarından biri sna büyü yaptırmışşşşşşşş okiim üfliim geçer =)=)
şu an yorumunu okuduuun forumdaşın sahtekar =)