• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Üstattan Seçmeler

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Ve ben hep sevgim yüzünden cezalıydım...Hiç sonu olmayan bir yolda seninle yürümek,yeni çıkan filmleri birlikte izlemek, saatlerce sana sarılı kalmak,sadece ama sadece bir kez olsun sana sarılıp uyumak, bir sabah gözlerimi açtıgımda yanımda seni bulmak ümidiydi...

KaderKatibi

Özel üye
Sana sımsıkı sarılmak istiyordum... Ah bir görsem, bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden, sevginden vazgeçmek... Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye, galiba böyle de başarabilirim...

KaderKatibi

Özel üye
Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim...

KaderKatibi

Özel üye
Bulutların arkasına gizlenmiş güneş misali, korkuyordum sevdaya göstermekten kendimi. Bütün karanlıklarımı çıkarıp aydınlığa, güneşim olup doğdun dünyama...

KaderKatibi

Özel üye
Karanlığın kucağına uzattım her gece.Bir an önce sabah olsun diye uykunun
beni çekip almasını istedim.
Olmadı.Kaç gece sabahı ettim gözlerimi kapamadan,kaç gece
merdivendeki ayak seslerini dinledimgelen sensindir diye.
Sen yoktun...

Son düzenleme:

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim...
Karabasan dedin de aklıma bu şarkı geliverdi;)

KaderKatibi

Özel üye
Bir kutu dolusu yasam gönderiyorum sana, sade bir kurdeleyle süslenmis...
Mavi bir gül koydum içine
Ebedi sevgiyi gör yasa ve hisset diye...
Kocaman bir firça ve bin renk koydum kutuya
Bir cennet resmi yapip içine gir diye...
19 yapraklı papatyalar yerleştirdim, dalında şansa yer bırakma diye...
Düsler serpistirdim gizlice, düs kurmayi unutma diye.
Bir tanede elma sekeri yerlestirdim, içindeki çocugu yeniden tadabil diye...