Üstattan Seçmeler

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim...

KaderKatibi

Özel üye
Zehirlerin en Siddetlisini senin elinden içeyim. Ama gitme ne olur. Dudaklarım kurumuştu, içim yaniyordu, suya hasret bir dal gibiydim, yagmur olup yağdın üstüme yeşerdim, filizken. Sonra güneş oldun, hayat verdin bana koku verdin, renk verdin. Simdi birakip gidersen , bir defa daha ve son defa kuruyacağım, dağılıp toz olacam anliyor musun?

KaderKatibi

Özel üye
Şimdi sendeyim, seninleyim, seni yaşıyorum. Beni bana bırakma senden bir parçayım artık. Belki de baştan başa sen oldum farkında değilsin...
Sen olduğun için mutluyum. Sen olduğun için de istersen ben olma, hiç benim olma ama beni bana bırakma...

KaderKatibi

Özel üye
Seni düşünüp de kendimi kaybettiğim vakitlerin anısına yazdım bu mektubu sana.
Bazen otobüste iki sevgilinin başlarını yaslayıp uyurken ki rahatlığında,
bazen sokakta babasının elinden tutan bir çocuğun gözlerindeki güvende bulurum seni.
Düşündükçe nazım olasım gelir ve hep hasretini bir uçtan bir uca yakasım gelir...

KaderKatibi

Özel üye
Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim. Sen beni bilmedin, beni tanımadın, beni sevmedin... Bu bir ölümdü, bu bir fermandı . Bıçak kesmez artık beni, ip asmaz, çeküller yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değil, yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. Amansız acılar içindeyim geceleri...