• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ünlülerin Aşk Çılgınlıkları!

cemree

=)=)
V.I.P


Kimi "aşk pişmanlık duymamaktır" diyor kimi "Şimdiki aklım olsa yapmazdım." Sonuçta hepsi aşk uğruna büyük bir çılgınlık yapmış. Hafta Sonu dergisi ünlülerin aşk için yaptığı çılgınlıkları derledi.

ALP KIRŞAN: “İzmir'deyken sabahın 05.00'ine kadar bir parkta oturup, içtim. Sonra arabaya atlayıp, Kuşadası'na sevgilimi görmeye gittim. Kapısını çaldım. Kız şoke olmuş vaziyette kapıyı açtı. Bir kere dudağından öptüm ve tekrar aynı sarhoş halimle İzmir'e döndüm. Hatta yolda bir de kaza atlattım. O kız sonradan ünlü biri oldu. Şimdi düşünüyorum da; değmezmiş!”

YUSUF GÜNEY: Pilotluk eğitimi alıyordum. Sevgilime doğum günü için bir sürpriz yapmak istedim ve bir tarlaya uçakla ‘Doğum günün kutlu olsun aşkım' yazdım. Doğum günü geldi çattı. O gün onu yanıma aldım ve uçuyorken aşağıya bakmasını istedim. Aşağıdaki yazıyı görünce çok sevindi. Onun için de çok farklı bir doğum günü hediyesi olmuştu.”

ECE GÜRSEL: “Eski erkek arkadaşımın adının baş harfini parmağıma dövme yaptırmıştım. Fakat ayrılınca dövmemi kapattırdım. Şimdiki aklım olsa böyle bir şey yapmazdım.”

KENAN IŞIK: “Bugüne dek yaptığım en büyük çılgınlığım evlenmekti. İlk evliliğimde bu çılgınlığımdan dolayı memnun değildim. Ama ikinci kez evlenme kararı aldığım için çok memnunum.”

HAKAN URAL: “Hayatımızı, geleceğimizi verdik daha ne yapalım! Pişman değilim tabii; her şey kısmet ve kader. Bunlardan edindiğim kazanımlar var. Her şeye iyi yönünden bakıyorum.”

BUKET DEREOĞLU: “Çok uzun zaman önce ani bir kararla sevgilimi görmek için Bodrum'a gitmiştim. ‘Aynı şeyi tekrar yapar mıydın?' diye sorarsanız yapmazdım. Şimdi hiç uğraşamayacağım. Böyle şeyler yapmaya artık çok üşeniyorum çünkü!”

NİLGÜN BELGÜN: “Bir zamanlar aşkım için haftanın üç günü sabah İzmir'e gidip akşam İstanbul'a dönüyordum. İstanbul'da oyunum olduğu için mecburen dönmek zorunda kalıyordum. Ama asla pişman değilim. Bence aşk, pişmanlık duymamaktır.”

PINAR AYLİN: “Aşk için yaptığım en büyük çılgınlık evlenmek oldu. Bundan da hiç pişman değilim; çünkü en güzel hazinem olan kızım Maya'm var.”

SEMA ŞİMŞEK: “En büyük çılgınlığım aşık olduğum adamı terk etmek oldu. Çok zorlandım. Fakat hayat bazen bir şeyler belirliyor ve o kararı vermeniz için size işaretler yolluyor. Ben de aşıkken onu terk etmek zorunda kaldım. Hiç pişman değilim. Çünkü onunla bir geleceğim olduğunu düşünmüyordum.”

BENNU GEREDE: “Herkese çılgınlık gelmeyebilir ama evlenir evlenmez hemen çocuk yapmak yaptığım en büyük çılgınlıktı. Böyle bir şey yaptığım için asla pişman değilim.”
 
Top