• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Üniversite kantininde dansöz oynatan laik gençler

evet efendim...

işte kanayan bir yara, işte hayatı düşük bütçeli prodüksiyonlarda geçecek olan ve geleceği emanet edeceğimiz gençlerin üniversite kantininde yaptığı ahlak dışı, toplumumuzda duyan olursa yüreğini dağlayacak, anaları ağlatacak olan üstüne üstlük bunu laiklik kisvesi altında gerçekleştiren birtakım kimliği belirsiz laik öğrenciler ile ateizmin pençesinde kıvranan ateist profesör ve akademisyenlerin dahi ortak olduğu içkili, uyuşturuculu, dansözlü parti.

bir arkadaşımdan aldığım habere göre, anadolu üniversitesi iletişim bilimleri fakültesi kantininde geçtiğimiz cuma akşamı 80 ler ve 90 lar adı verilen laikliği pekiştirme kisvesi altında bir parti düzenleniyor. bu haberlere yansımadığı için inanmamıştım. arkadaşım bunu bana ilettiğinde kısa süreli bir şok geçirmiş, resmen sinirden masturbasyon yapacak hale gelmiştim. bu kadar olur, bu kadar aymazlık olabilirdi anca.

şu an başbakanlık ile iletişime geçtik. heh olay haberlere dahi yansımış arkadaşlar zaten. biraz evvel haber geldi ve gerçekleri tarafsız, objektif bir bakış açısıyla yazan zaman gazetesi bu olayı açığa çıkarmış. aldıkları basın terbiyesinden dolayı dansöz ve uyuşturucu yansıtılmamış bu habere. ama ben biliyorum tabii.

gençlerimizi kimlere emanet ediyoruz diye sorun kendinize?

ya ben ilerde kızımı üniversite adı verilen ahlak dışı olduğunu öğrendiğim bu sözde eğitim yuvasına nasıl göndereceğim? ya nasıl kızımın geneleve düşüp düşmediğine, erkeklerin kızımı boş arsaya götürüp ırzını incelemediğine emin olacağım?

ne günlere kaldık ey ümmet-i alem!