UmuTLu BiR VeDa….

Bu foruma üye olduğumdan bugüne çok güzel günler yaşadım…
Aslında pekte umutlu değildim böyle olacağından net alemini fazla sevmezdim ve kötü deneyimlerim vardı..

Zaten ben üye olalı bir ay bile olmadı…

Ama çok sevmiştim burayı ve son günlerde stres atabilmem için güzel bir yerdi…

Evet üyelerinin seviyeli ve aklı başında kişiler olması ayrıca çok içten sevecen ve cana yakın olmaları ile 25 günde bu kadar ileri ve sıkı dostluklar edindim..

Ama hepimizin de bildiği gibi net fazla zaman kaybı biyerde ve hepimizin yaşaması gereken bi hayatı kazanması gereken bi hayat sınavı var..

Bende bu sene inşallah ygs-lys sınavlarına gireceğim ve çok yoğun bir dönem olacak..

Bu dönemde benim zaman kaybı yaratacak hiçbir şeye hakkım yok zamanım değerli bu bir yarışsa tek seçeneğim kazanmak!

Velhasılı kelam yoğun olacağım bu dönemde foruma giriş yapmayacağım …
Yaklaşık olarak 9-10 ay aranızda olamayacağım..

Böylesine bir dönemde dualarınızı eksik etmeyin inşallah kazanırsam istediğim bölümü yine burada başınızı ağrıtmaya tam gaz devam edeceğim..

Dünya bu ne olacağı belli olmaz olurda görüşemezsek hakkınızı helal edin..
Kendinize iyi bakın Allah'a emanet olun..

Saygılar…

UmuT ÇiÇeĞİ..

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Canım bu kısa sürede bende adıma seni çok sevdim evet sınavların var oyüzden bir sürelğine yoksun sınav sonrası seni burda görmek istiyorum çünkü senle burda zaman geçirmek çok keyifli anlaştıkımı:)

Dualarım seninle istediğin bölümü kazanırsın inşallah cnm:)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Adaşım inşallah istediğin bölümü kazanırsın. Kalbim seninle.
Biran önce sınavlarını ver ve dön aramıza. 10 ay sonra görüşmek üzere :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Nickin gibi Umutlarin hep cicek açsin ve gerecegin için en iyi olana karar verip başarmış olarak bizlere güzel haberlerle dönmen dileğiyle. dualarımız senle...

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
hayatta herşey istediğin gibi olsun öyleki işlerini bitirdiğin zaman bu forum bile istediğin gibi karşılasın seni

gerçekten az kaldın ama çok gelirsin inşallah diyorum