• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ülke Olarak Tek Yürek Olmak

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Biz öyle bir ülkeyiz ki bizi kimse yıkamaz benim memleketim öyle bir yer ki böyle günlerde düşmanlıkları bir kenara atıp tek yürek olabiliyorlar
Bu yüzden bizleri kimse yıkamadı yıkamayacak

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Ah benim canım ülkem. Keşke herkes bu dediğin kılıfa uysa hocam. Daha bugün Manavgat'ta yangından etkilenen bölgeler için sahte bağış toplayıp, büyük bir vurgun yapan çete çökertildi. 99 depreminde enkaz altında ki vatandaşların yüzük, bilezik vb. ziynet eşyaları çalınıyordu.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ah benim canım ülkem. Keşke herkes bu dediğin kılıfa uysa hocam. Daha bugün Manavgat'ta yangından etkilenen bölgeler için sahte bağış toplayıp, büyük bir vurgun yapan çete çökertildi. 99 depreminde enkaz altında ki vatandaşların yüzük, bilezik vb. ziynet eşyaları çalınıyordu.
Evet maalesef öyleleri de var hemen krizi fırsata ceviriyorlar:(

Sypnosis

in god we trust all others we audit
Özel üye
Tek yürekmiş gibi görmemizin sebebi bu tür olaylarda dayanışma içinde olanları bir arada görmemizden ötürü, bir o kadar da birbirlerinden nefret eden, bana dokunmayan yılan bin yaşasın demekle yetinmeyip üstüne bir de daha kötüsünü birbiri için dileyen kişiler var bu ülkede. İzmir depreminde bile yardım edenler kadar bu ülkede iyi oldu onlara(depremzedelere) diyenler var. Ben bu konuda pozitif düşünemiyorum. Her olayda parti, din, ırk ve dil konusunda başka bir tarafı suçlayarak ayrımcılık yapmaya çalışan taraflar oluyor. Tek yürek olduğumuza inanmakta zorlanıyorum

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Tek yürekmiş gibi görmemizin sebebi bu tür olaylarda dayanışma içinde olanları bir arada görmemizden ötürü, bir o kadar da birbirlerinden nefret eden, bana dokunmayan yılan bin yaşasın demekle yetinmeyip üstüne bir de daha kötüsünü birbiri için dileyen kişiler var bu ülkede. İzmir depreminde bile yardım edenler kadar bu ülkede iyi oldu onlara(depremzedelere) diyenler var. Ben bu konuda pozitif düşünemiyorum. Her olayda parti, din, ırk ve dil konusunda başka bir tarafı suçlayarak ayrımcılık yapmaya çalışan taraflar oluyor. Tek yürek olduğumuza inanmakta zorlanıyorum
Bizim en büyük sorunumuz cahilce, körü körüne bir şeylere bağlanmak. Taraf tutmayı beceremiyoruz biz. Bu parti, takım vs. vs. vs. uzar gider.
Bu sözüm yüzünden çok kere dışlandım ben ama yine de söylemekten vazgeçmem. Biz o çok övündüğümüz dinimizi bile yalan yanlış yaşıyoruz. Herkes kendi çıkarları doğrultusunda hareket ediyor dediğiniz gibi hocam. Bu yüzden bende siz gibi tek yürek olma konusunda oldukça şüpheliyim.