Ulaşılamayan Üye Profili

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Değerli çerez forum üyesi arkadaşlarım,forumda üye olan arkadaşlarımızdan bazıları,profil sayfalarına ulaşımı engellemiş durumda,muhakkak kendilerine göre sebepleride vardır,ama ben bir öneride bulunmak istiyorum,hiç birimiz ulaşılmaz olmayalım,bilhassa foruma yeni üye olan,üyelerimizin ulaşıp bilgi alması anlamında faydalı olacaktır,ulaşılabilen üye profillerini inceledim çok güzel özel gün mesajları gördüm,bu durumunda yeniden canlanması için faydalı olacaktır kanısındayım..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu soruya cevap vermek için çok geç kalmışız ama yine de merak eden olursa diye durumu özetlemekte fayda var.

Gizlilik her üyemizin hakkı, bu olay fazla karıştığı için üye olmayanların profilleri izlemesini tümden kaldırdık. Ancak üye olanlardan da profiller gizleniyor bunun nedenini ben de bilmiyorum. :)

E

Esma_Tahincioğlu

Ziyaretçi
Salonfähig tabiki saygimiz sonsuz ama ilk başta yönetimde olanların bunu yapması ve Mesaj yollanmasını engellenmesi kesinlikle doğru degil ve gizlilik hakında düşüncem ya arkadaşım zaten %90 takma isim. Birde madem gizleneceksin foruma neden üye oluyorsunki. 2 ci bir yanlişta bu gerçekten forumu seviyorsaniz. İllaki bir katkımız olsun istiyorsaniz Gizlenerek degil. Gizlenmeden foruma teşfik ediniiz…

S

Sinem_Okumuş

Ziyaretçi
Gizlilik herkesin hakkı ama ,fazla gizlilik karşındakini önemsememe anlamında taşır bence bu konuyu sorun yapmamak gerek sohbete ne kadar ciddi baktığını gösteren özellik bence

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Ben birazda bu gizlilik olayini Forum ortaminda dogru bulmuyorum çünkü anlamadim ne varda yada kimden saklaniyorsunuz saklanacaksan foruma neden geliyorsun gizli polis gibi takip etmeyemi (
cünkü bizim Ailemize yakismayan bir durum !!!
Pilotlar yürümekten özel bir keyif almazlar. Pilotlar uçmayı sever.
Bizim cerezforum üyeleride özellerini kapamayi online gözükmeyi degil gizlenmeyi sever