• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Uğur Arslan

Papatya

V.I.P
V.I.P
3 Aralik 1972 Istanbul'da dünyaya gelen Ugur Arslan, 1978 yilinda Istanbul Karagümrük Muallim Naci Ilköiretim okuluna basladi. 1982 yilinda burayi bitirdikten sonra Özel Ortadogu Kolejin'de egitimini devam ettirdi. Özel Ortadogu Kolejini bitirdikten sonra Istanbul Teknik Üniversitesi'ne basladi. Buradan mezun olduktan sonra bir fabrikada çalismaya basladi fakat kisa bir süre sonra ayrilmak zorunda kaldi. Daha sonra Ak Radyoda radyoculuk ve hemen ardindan, bir yil sonra Kanal 7de sunuculuk ve sonrasinda program yapimciligina basladi. Bir yil sunuculuk, spikerlik egitimini aldi, ardindan da Amerikada New York Film Akademisinde yönetmenlik egitimi aldi.Temmuz 1999'da New York'da ilk kisa filmini çekmeye baslayan sanatçi, bir ay sonra askerlik görevini yapmak üzere Türkiye'ye döndü ve askerligini Izmir Narlidere'de yapti. Daha çok yazdigi ve seslendirdigi siirleriyle taninan sanatçi Arslan, Deniz Feneri adli TV programini sunmakta ve Deniz Feneri Sosyal Yardimlasma ve Dayanisma Dernegi'nin Yönetim Kurulu Baskanli'gini yapmaktadir.

Esr3

Özel Üye
Özel üye
bende cok ama cok seviyorum :)
ama star tv'deki benzemez kimse sana programa katilarak karizmasini ve agir abilgini fena bozdu o ayri