• Merhaba Ziyaretçi.
    "Obje" Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ufuk Sarıca'dan yönetime sitem

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Pınar Karşıyaka'da başantrenör Ufuk Sarıca, özel bir takıma karşı değerli galibiyet aldıklarını söyledi ve transfer konusunda yönetime mesaj yolladı.
Spor Toto Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe'yi 86-81 yenen Pınar Karşıyaka'da başantrenör Ufuk Sarıca, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, Türkiye'de son dönemde arka arkaya yaşanan terör olaylarının herkesi derinden etkilediğini kaydetti.

''3 uzunla ribauntları domine ettik''
Müsabakada 3 yabancı ile oynamak zorunda kaldıklarını kaydeden Sarıca, "Buna rağmen çok akıllı oynadık. Hafta içinde çalıştığımız gibi 3 uzunla oynayarak ribauntları domine ettik. Saha içi isabetimiz de çok yüksekti. Çok özel bir takıma karşı değerli bir galibiyet aldık. Fenerbahçe'ye Final Four'da başarılar diliyorum." dedi.

Sarıca, Lazeric Jones'un sakatlığının ardından oyun kurucu mevkisine bir oyuncu takviyesi yapmaları gerektiğini belirterek, "Ancak yönetimde olan dalgalanmalar nedeniyle kimse ile görüşemedik" diye konuştu.

Kaynak:Eurosport

Dipnot:Yönetim'den bir adım göremezsin sayın Sarıca. Son kulüp açıklamasında bütün branşları tek daldan yürüteleceğinin açıklamasını yapıyorlar. Sen Basketbol'un başkentisin.Futbol'a döktüğün gereksiz yatırımların biraz'ı basketbol'a harcıyor olsan zaten Avrupa'da en çok konuşulan takım haline geleceksin. Ama siz alıştınız tabi sarıcanın minimum butçe ile başarı elde etmesini. Her geçen yıl takımlar ivme kazanırken bizde hep ivme kaybederek başarı bekleme durumları söz konusu. Yıllardır takımda rotasyon yok olursa çok büyük başarılar elde ederiz diyip bu rotasyonu sağladığımız sene. Oyuncularımızı elimizde tutamayıp yerlerine doldurmuyoruz. Tamam Ufuk sarıca gibi elinde güçlü silahın var ama. görünen göz kılavuz istemez derler ya.. Bir değerinizi ayakta tutmayı başarın bari arkadaş ya.. Yeterin artık Kendi çıkarlarınız için koltuk sevdalılığını,Karşıyaka için Karşıyakamız için bişiler yapın artık..
 
Top